Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 52 | Всього зіграно: 14,036,921 | Зараз онлайн: 2 | Загальна кількість flash ігор: 2,333 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

RPG та Стратегії Ігри Онлайн

Зоряна монополія Зоряна монополія
Космічний варіант гри Монополія-2. Хто не знає - та ж монополія, але створена спеціально для гри тільки на ПК.
Історія війни Історія війни
Безкоштовна онлайн гра стратегія в реальному часі, в якій за допомогою мишки потрібно вибирати різні пункти меню для створення різних родів військ, а так само, будувати свою власну базу.
Казкове рейдерство Казкове рейдерство
Стратегія у реальному часі, де у вас є кілька повітряних замків. Ви повинні захопити сусідні замки для контролю над картою. Управління: мишка та пробіл.
Караван Привид Караван Привид
Караван Привид - це нова онлайн стратегія у стилі Tower Defence, тільки на цей раз дії відбуваються в пустелі.
Каченя на ставку Каченя на ставку
Керуйте каченям потягуючи його за гумку. Зберіть всі квіти, але не забудьте зробити це у правильному порядку. Управління: миша. Оригінальна назва гри: Duckpond Dash.
Коли пінгвіни атакують Коли пінгвіни атакують
Захистіть людську расу від натиску злих пінгвінів. Управління флеш грою: мишка.
Легенда про Золотого робота Легенда про Золотого робота
Візьміть на себе роль мисливця за артефактами на ім'я Стів Індиго, в цій епічній онлайн пригоді. Битва міфічних істот та злих чарівників, викопуйте захоплюючі скарби, грайте проти п'яних вікінгів, боріться з маленькими тваринами, яких ви виявите при пошуках, та багато іншого.
Магазин морозива Батька Луї Магазин морозива Батька Луї
Ви тільки почали працювати в магазині з продажу морозива на тихому й спокійному тропічному острові, який стає неспокійним, коли люди прибувають на острів для відпочинку! У ресторані Батька Луї, ви повинні будете додавати інгредієнти, змішувати сироп та морозиво, додавати начинку в унікальне морозиво, яке очікують клієнти.
Майданчик Майданчик
Багато хто у дитинстві грав в цю захоплюючу гру. Крапки та тире, квадрати, та багато інших символів малювали на дитячому майданчику. Розвага для всіх! Управління - мишка.
Майстер пасток Майстер пасток
Вони йдуть до вторгнення ... Ідуть, щоб прибрати до рук скарб, що не є їх власністю ... І твоя робота полягає в тому, щоб зупинити цих мисливців за скарбами. У цій онлайн стратегії тебе чекають кульові блискавки, ікла, кігті та ціла безліч пасток!