Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 51 | Всього зіграно: 14,036,920 | Зараз онлайн: 2 | Загальна кількість flash ігор: 2,333 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

RPG та Стратегії Ігри Онлайн

Містичні карти Містичні карти
Вашою метою є зібрати карти та знищити ваших ворогів-монстрів. Виберіть одну зі сторін (людини або демона) та ведіть епічну битву проти ваших опонентів. Оригінальна назва гри: Mystic Cards.
Могутня Імперія Могутня Імперія
Створіть свій власний замок, потужну армію та боріться в епічних боях по типу: гравець проти гравця. Тисніть ваших ворогів, скоряйте землі і станьте правителем могутньої імперії! У цій онлайн грі доступний багатокористувацький режим!
Морські пси або Sea Dogs Морські пси або Sea Dogs
Гарно промальована військова стратегія. Стріляйте у нападаючий на Вас вітрильник, при цьому уникайте влучень його залпу у Вас.
Моя територія Моя територія
Ви можете пересуватися по карті міста в будь-яку сторону. Час від часу вам доведеться стикатися з ворогами, з друзями та серйозною роботою. Управління: мишка.
Мурашник Мурашник
Побудуй свій мурашник. Забезпеч колонію мурашок їжею та житлом, потім вирушай на завоювання сусідніх містечок та чужих мурашиних колоній.
Нашестя прибульців Нашестя прибульців
Захоплююча стратегія в якій вам пропонується керувати ордою диких та скажених інопланетян, які вторглися на Землю. Ваша мета - розкидати кокони з прибульцями, вибирати місце для висадки і знищити противника. Управління: мишка, стрілки.
Оборона від Dwooz Оборона від Dwooz
Цікава міні онлайн стратегія у стилі Tower Defense. Таємнича інопланетна раса, яка називається Dwooz, збирається вторгнутися на нашу планету Земля. Встановіть оборону та зупиніть цих істот за будь-яку ціну!
Оборона від Червоних Оборона від Червоних
Дурні буржуї, на боці яких знаходишся і ти, вирішили оборонятися від радянського режиму, тобто від наших недалеких предків. Тобі належить узяти контроль над одним із спеціальних роботів під час 15 місій. Оригінальна назва гри: Red Storm Defense.
Оборона фронту: Перший напад Оборона фронту: Перший напад
12 типів башт та 20 рівнів гри, безліч ворогів, включаючи солдатів, танки, роботи та багато іншого. Управління: рух - миша, стріляти - ліва кнопка миші, цифри 0-9 - вибір башти.
Оборона Фудзіцу Оборона Фудзіцу
Збалансована гра-стратегія з дуже широким спектром дій. Багато веж, ворогів, рівнів та оновлення. Оригінальна назва гри: Fujitsu Defender.