Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 51 | Всього зіграно: 14,036,920 | Зараз онлайн: 2 | Загальна кількість flash ігор: 2,333 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

RPG та Стратегії Ігри Онлайн

Онлайн стратегія Онлайн стратегія
Стратегічна гра бойових дій. Ваша мета полягає в тому, щоб підкорити весь світ. Почніть з вибору однієї з трьох наддержав: США, Росія та Китай. Знищуйте противника на його території з повітря, моря і суші. Управління: дивись внизу гри.
Онлайн стратегія 2 Онлайн стратегія 2
Ваша мета знову завоювати світ. Однією з подій у цій кампанії є впровадження союзників (США, Європи, Китаю, Росії, Австралії, Африки, Близького Сходу та Індонезії) у різних частинах світу.
Переслідування по гарячих слідах Переслідування по гарячих слідах
Лиходії намагаються втекти на червоному спортивному автомобілі, а вам потрібно зловити цих грабіжників! Використовуйте для цих цілей електромагнітні вежі. Оригінальна назва гри: Hot pursuit.
Підривник Підривник
Ваше завдання непросте - підривати мости, вежі та автотранспортні засоби! Вам необхідно розмістити динаміт у потрібних місцях для завершення місії. Спробуйте пройти всі 30 рівнів! Управління цією стратегією: мишка.
Подвійна облога Подвійна облога
Барвиста гра про війну двох фортець. Можна воювати з комп'ютером або з людиною.
Поле бою Поле бою
6 рівнів військової онлайн стратегії, дія якої розгортається в стародавньому Китаї. Ваша мета - командування армією та відвойовування земель для свого імператора.
Помста Кролика Помста Кролика
Нав'язливий та страшний сон одного мага, сюжет якого складається з кроликів та їх помсти. Перетягуйте доброзичливих кроликів і допоможи магу уникнути мстивих кроликів, збирай монети та накопичуй бонуси.
Пригоди Хо! Пригоди Хо!
Грайте як лось, п'яна мавпа, Lizardman або Hamster та пройдіть з бійкою крізь 10 диявольських місць, щоб врятувати принцесу! Купуйте зброю та обладунки, поновіть ваші здібності, заробіть медалі для завершення гри. Управління: мишка.
Прокляті скарби: Не чіпати! Прокляті скарби: Не чіпати!
Ви - повелитель орків та демонів, і ваше завдання полягає у захисті дорогоцінних каменів від крадіжки поганими хлопцями! Онлайн стратегія у стилі Tower Defense.
Ресторан Тако Ресторан Тако
Папа Луї відкрив новий мексиканський ресторан під назвою Тако (Taco), і просить тебе допомогти йому в справах! Допомагай Мітч та Меггі приймати замовлення, смажити м'ясо для приготування Тако - це таке блюдо мексиканської кухні. Купуй різні оновлення для свого ресторану, використовуючи зароблені важкою працею гроші, одним словом - керуй рестораном Тако!