Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 51 | Всього зіграно: 14,036,920 | Зараз онлайн: 2 | Загальна кількість flash ігор: 2,333 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

RPG та Стратегії Ігри Онлайн

Троя Троя
Троя перебуває в облозі! Ви повинні боротися з полчищами ворогів та захищати цю потужну фортецю. Перепишіть історію, і ваше ім'я стане легендою! Управління грою: стрілки або W, S, стріляти - пробіл / X.
У пошуках легенди У пошуках легенди
Онлайн гра з елементами пригодницького бойовика, що розрахована на багато користувачів. Грайте з друзями, родиною чи кланом, досліджуйте підземелля, боріться з монстрами, знаходьте скарби та виконуйте різні завдання.
Чарівний молот Чарівний молот
Ваша мета - врятувати казкове королівство. Допоможіть зберігачу чарівного молота захистити замок від ворогів. Ви зіткнетеся з чотирма елементами: водою, вогнем, землею та повітрям. Спробуйте використовувати їх вразливості, застосовуючи протилежні їм елементи, вибираючи необхідний молот. Підбирайте монети, щоб модернізувати свої навички та дізнатися нові заклинання. Знищте всіх ворогів та постарайтеся перемогти головного дракона.
Червоний Хрест Червоний Хрест
Червоний Хрест надає допомогу людям в усьому світі, незалежно від кольору шкіри, національності, переконань чи статі. Робота Червоного Хреста одна з найскладніших робіт на Землі. Для управління вашою місією використовуйте мишку.