Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 554 | Всього зіграно: 14,758,578 | Зараз онлайн: 37 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Шахи Ігри Онлайн

Гросмейстер 2 Гросмейстер 2
Шахи - що може ще так захопити і допомогти з користю провести час?! Оригінальна назва гри: Chess Master 2.
Інтернет шахи Інтернет шахи
Ця гра добре знайома кожному! Інтернет шахи з відмінною графікою в які можна грати онлайн! Натискайте на фігуру, навколо зелене поле - це діапазон її рухів. Тепер клацніть на будь-якому осередку цього діапазону і наша фігура буде рухатися туди.
Кольорові шахи Кольорові шахи
Новий варіант гри у шахи - заспокоює, розслаблює та відмінно відволікає від психологічних проблем. Уявіть собі класичну шахову дошку, з кольорових квадратів замість чорних ящиків. Ласкаво просимо на варіант гри в шахи XXI століття!
Лицарський турнір Лицарський турнір
Лицарський турнір є древньою головоломкою, в якій кінь розміщується на будь-який квадрат шахової дошки і повинен пройти інші 63 квадратів тільки один раз. Пройдіть 21 рівень цієї гри яка дуже схожа на шахи.
Робо-шахи Робо-шахи
Класична гра в шахи з роботом. Спробуй отримати перемогу та дізнатися, чий же розум сильніше!
Флеш шахи 3 Флеш шахи 3
Класичні шахи, написані на флеш з відмінною графікою.
Шахи Шахи
Непогана гра, якщо натиснути на фігурку на дошці з'являться усі можливі ходи для цієї фігури. Непогано промальована анімація, шкода що музики немає, а то нуднувато так сидіти грати.
Шахи онлайн Шахи онлайн
Покажіть усьому світу, що ви розумніші, ніж ваш кращий друг або персональний комп'ютер та виграйте цей шаховий онлайн турнір. У цю безкоштовну флеш гру можна грати як удвох, так й одному. Поміркуйте, як зробити правильний хід, щоб виграти. Як грати: використовуйте мишку.
Шахові смайли Шахові смайли
Спробуйте усе можливе, щоб виграти у шахи проти поганих смайлів. У цій грі використовується тільки мишка. Оригінальна назва: Smiley Chess.