Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 2,290 | Всього зіграно: 12,744,041 | Зараз онлайн: 6 | Загальна кількість flash ігор: 2,289 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
 
Навігація сайту

Шахи Ігри Онлайн

Гросмейстер 2 Гросмейстер 2
Шахи - що може ще так захопити і допомогти з користю провести час?! Оригінальна назва гри: Chess Master 2.
Інтернет шахи Інтернет шахи
Ця гра добре знайома кожному! Інтернет шахи з відмінною графікою в які можна грати онлайн! Натискайте на фігуру, навколо зелене поле - це діапазон її рухів. Тепер клацніть на будь-якому осередку цього діапазону і наша фігура буде рухатися туди.
Кольорові шахи Кольорові шахи
Новий варіант гри у шахи - заспокоює, розслаблює та відмінно відволікає від психологічних проблем. Уявіть собі класичну шахову дошку, з кольорових квадратів замість чорних ящиків. Ласкаво просимо на варіант гри в шахи XXI століття!
Лицарський турнір Лицарський турнір
Лицарський турнір є древньою головоломкою, в якій кінь розміщується на будь-який квадрат шахової дошки і повинен пройти інші 63 квадратів тільки один раз. Пройдіть 21 рівень цієї гри яка дуже схожа на шахи.
Робо-шахи Робо-шахи
Класична гра в шахи з роботом. Спробуй отримати перемогу та дізнатися, чий же розум сильніше!
Флеш шахи 3 Флеш шахи 3
Класичні шахи, написані на флеш з відмінною графікою.
Шахи Шахи
Непогана гра, якщо натиснути на фігурку на дошці з'являться усі можливі ходи для цієї фігури. Непогано промальована анімація, шкода що музики немає, а то нуднувато так сидіти грати.
Шахи онлайн Шахи онлайн
Покажіть усьому світу, що ви розумніші, ніж ваш кращий друг або персональний комп'ютер та виграйте цей шаховий онлайн турнір. У цю безкоштовну флеш гру можна грати як удвох, так й одному. Поміркуйте, як зробити правильний хід, щоб виграти. Як грати: використовуйте мишку.
Шахові смайли Шахові смайли
Спробуйте усе можливе, щоб виграти у шахи проти поганих смайлів. У цій грі використовується тільки мишка. Оригінальна назва: Smiley Chess.