Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 466 | Всього зіграно: 14,756,931 | Зараз онлайн: 7 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Шрек Ігри Онлайн

Шрек (пародія) Шрек (пародія)
Хто не знає героїв повнометражного мультиплікаційного фільму Шрек? Він перший з мультфільмів, які отримали престижну премію Оскар. Весела пародія на відомий мультфільм Шрек.
Шрек - Далеко та багато Шрек - Далеко та багато
Шрека чекає нелегке завдання - йому необхідно стрибнути якомога далі та зібрати якомога більше золотих корон. Використовуйте пробіл для початку гри і клавішу Crtl щоб стрибати. Оригінальна назва гри: Shrek'N'Slide.
Шрек та Різдво Шрек та Різдво
Барвиста новорічна головоломка для Вас! Шрек пообіцяв принцесі Фіоні спеціальний Різдвяний сюрприз ...
Шрек Третій Шрек Третій
Знайди шість головних персонажів супер-популярного мультфільму Шрек Третій. Як тільки ти знайдеш одного з них - заграє музика. Оригінальна назва гри: Shrek Tercero.
Шрек. Думай Осел! Думай! Шрек. Думай Осел! Думай!
Осел потребує у тобі! Наскільки добраа в тебе пам'ять? Подивися, як швидко ти зможеш зіставити картки з улюбленими героями! Оригінальна назва гри: Shrek. Think Donkey! Think!
Шрек. Змагання з відрижки Шрек. Змагання з відрижки
Це змагання століття з відрижки! Як тільки Шрек або Фіона починають робити відрижку - тримайте натиснувши на їхній живіт якомога швидше та якомога довше. Оригінальна назва гри: Shrek. The Battle of the Belch.
Шрек. Прикольна розвага Шрек. Прикольна розвага
Беріть скейт та весело проводьте час зі Шреком! Заробляйте бали та долайте перешкоди. Оригінальна назва гри: Shrek Shreds.
Шрек. Тренування пам'яті Шрек. Тренування пам'яті
Оригінальна версія гри на увагу і пам'ять з величезним і добродушним зеленим огром, який колись проживав на самоті на болоті. Але після того, як він познайомився з принцесою Фіоною, його спокою прийшов кінець!
Шрек: розмальовка Шрек: розмальовка
Спробуйте розмалювати Шрека на свій смак! Виберіть колір за допомогою мишки та вперед!
Шрек: Суп з очних яблук Шрек: Суп з очних яблук
Як відомо, Шрек завжди голодний, і він дуже любить смачний супчик з очних яблук. Мммм ... Смакота! Але якщо Шрек не зможе зібрати в свою банку очі - його улюблена страва не вийде. Допоможи знаменитому Огру насолодитися цим смачним задоволенням! Оригінальна назва гри: Shrek: Eyeball Dropper.