Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 2,290 | Всього зіграно: 12,744,041 | Зараз онлайн: 6 | Загальна кількість flash ігор: 2,289 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
 
Навігація сайту

Сімпсони Ігри Онлайн

Лист від Сімпсонів Лист від Сімпсонів
Тут ви можете спробувати зобразити будь-якого персонажа з відомого мультсеріалу Сімпсони, додати свій текст, а потім його роздрукувати.
Сім'я Сімпсонів Сім'я Сімпсонів
Розфарбуй малюнок, на якому намальована середньостатистична за американськими мірками родина Сімпсонів, яка проживає у вигаданому містечку Спрінгфілд.
Сімпсони - Божевільний Гомер Сімпсони - Божевільний Гомер
Гомер, найстарший із сімейки Сімпсонів, прийшов на свою роботу явно не в здоровому стані ... Натискай мишкою різні кнопки на пульті управління щоб побачити реакцію Гомера.
Сімпсони - Смертельна куля Сімпсони - Смертельна куля
Тобі доведеться опинитися в шкурі Гомера Сімпсона та покататися на мотоциклі всередині смертельної кулі. Постарайся зловити пончик та не влучити по цеглині. Щоб почати рух, тисни на пробіл, коли курсор опиниться на зеленому полі. Далі, управління стрілками клавіатури. Оригінальна назва гри: Simpsons - The Ball of Death.
Сімпсони - Стрілянина на вулиці Сімпсони - Стрілянина на вулиці
У цій онлайн грі з героями відомого мультсеріалу Simpsons ти будеш грати в ролі Барта, якому належить відстрілюватися за допомогою водяного пістолета від поганих хлопців. Щоб грати, використовуй стрілки для переміщення, клавішу S - щоб стріляти, A - щоб використовувати ніж і R - щоб перезаряджати.
Сімпсони на рибалці Сімпсони на рибалці
Приєднуйся до Барта та Гомера на захоплюючу рибалку на озері! Якщо тобі дійсно подобаються Сімпсони, вставай, підстрибуй до неба, та кричи - візьміть мене з собою!