Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 1,396 | Всього зіграно: 14,749,515 | Зараз онлайн: 3 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Sims Ігри Онлайн

SIM - День і ніч. Трилогія SIM - День і ніч. Трилогія
Рольова гра-симулятор 24-годинного життя Sims. Вам вирішувати - що ваша маленька людина буде робити, працювати, вчитися, ходити на вечірки, зустрічатися з людьми (Сімами) і т.д. Ігри Сімс - це ігри, в яких ви будуєте віртуальне життя в реальному часі. Все, що є в звичайному житті, переноситься в віртуальний простір. Тут у вас є сім'я, будинок та звичайні побутові проблеми, які вам треба вирішувати. Тому ігри Sims будуть відмінним симулятором дорослого та серйозного життя.
Sim City Sim City
Економічний онлайн симулятор міста Sims, в якому тобі доведеться побувати на місці мера міста майбутнього. Ти повинен будеш будувати будинки, заводи, магазини та дороги. Деяка частина віртуального міста Сімс вже забудована, але тобі необхідно побудувати ще більше, наприклад, додати університет, порт, школи, пожежну станцію, лікарню і так далі.
Sim Taxi Sim Taxi
Відмінна онлайн гра, а вірніше бізнес симулятор Sims у якій ти будеш водієм таксі і займатися пошуком пасажирів, доставляти їх до місця призначення намагаючись не пошкодити своє Сім Таксі. А ще, ти будеш заробляти гроші. Оператор таксопарку буде допомагати тобі по телефону знаходити клієнтів. Не хвилюйся, якщо ти не знаєш околиць міста Sims, компас у лівому верхньому кутку вкаже тобі шлях.
Sim Taxi 3D Sim Taxi 3D
Усім шанувальникам віртуального симулятора життя під назвою Sims обов'язково сподобається ця безкоштовна онлайн версія гри Sim Taxi 3D з жителями містечка Сім Ленд. Тобі належить їздити по величезному місту Сімс у пошуках пасажирів і доставляти їх до місця призначення, щоб нарощувати свою майстерність та водійський стаж. Однак, будь обережний! Твої пасажири цінують безпечну їзду, і якщо ти пошкодиш свій автомобіль, ти повинен будеш заплатити за нього!
Sims - Райський острів Sims - Райський острів
На райському острові Sims настав пік курортного сезону і всі персонажі гри Сімс метушаться у пошуках комфортного житла й зручного місця для відпочинку на морі. Вам належить попрацювати в якості керівника, який носить червоний піджак, і ви повинні допомогти відвідувачам дістатися до місця призначення якомога швидше. Не змушуйте відпочивальників довго чекати - від цього залежить ваша репутація.
Sims: Улюбленець олігарха Sims: Улюбленець олігарха
Доброго дня! Ви - могутній олігарх, який мешкає у місті Sims, та у якого є улюблений улюбленець, а вірніше, борза собака з елітного родоводу. Тримайте свого вихованця в ідеальному стані, щоб він зміг повністю реалізувати свій потенціал під час майбутніх собачих забігів. Вам необхідно робити такі речі, як наймання дорогих тренерів, дотримуватися здорової дієти та розважати свою Сім-собаку.