Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 82 | Всього зіграно: 13,577,992 | Зараз онлайн: 2 | Загальна кількість flash ігор: 2,330 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Смішарики Ігри Онлайн

Смішарики - Кидай! Смішарики - Кидай!
Смішарики - добрі друзі, вони завжди готові поділитися один з одним своїми речами. Твоє завдання - перекинути на інший кінець мапи предмет так, щоб він потрапив прямо до іншого Смішарика.
Смішарики - Козуб Смішарики - Козуб
Ви граєте за Кроша, ваше завдання зібрати якомога більше ягід у Козуб щоб заробити багато очок, будьте уважні - на шляху Вас чекає багато перешкод.
Смішарики - Колекціонер Смішарики - Колекціонер
У Їжачка велика колекція різних камінчиків. Допоможи йому розсортувати їх: вибудовуй однакові камінчики у горизонтальні та вертикальні ряди по 3 і більше штуки. Чим більше камінців у ряді, тим більше ти отримуєш очок!
Смішарики - Коробка з іграшками Смішарики - Коробка з іграшками
Смішарики дуже люблять прикрашати кульками свої будиночки до Нового року. Для гірлянд їм потрібно від 3 кульок одного кольору. Виділяючи мишкою кульки однакового кольору, постарайся звільнити всю коробку - ти отримаєш додаткові бали.
Смішарики - Костюмчик для Нюши Смішарики - Костюмчик для Нюши
Допоможи Нюші підібрати відповідний одяг! На початку гри на екрані на кілька секунд з'явиться картинка журналу із зображенням Нюши у костюмі - а тобі потрібно буде підібрати точно такий.
Смішарики - Ледачий футбол Смішарики - Ледачий футбол
Між Лосяшем та Копатичем, запеклими фанатами футболу, розгорілася неабияка суперечка про те, що у футболі головне: тактика або настрій на перемогу. Кожен з них вважає, що тільки його точка зору єдино правильна.
Смішарики - Лови сердечка Смішарики - Лови сердечка
У Смішариків після минулих новорічних свят додалися нові турботи, адже попереду день всіх закоханих - День Святого Валентина! Використовуй вміння Кроша літати на своїх вухах, щоб зібрати сердечка до Дня Святого Валентина! Натискай ліву кнопку, а потім відпускай, щоб Крош злетів. Лови сердечка що пропливають та отримуй за це бали! Кожні 50 балів принесуть тобі додаткові 10 секунд часу.
Смішарики - Метелик Смішарики - Метелик
Нові пригоди героїв популярного мультфільму Смішарики! Лосяш вирішив, що він метелик та відправився на галявину політати зі справжніми метеликами!
Смішарики - Морозиво Смішарики - Морозиво
Гра за аналогією кишенькової електронної гри, де вовк з Ну, постривай! ловить яйця. В даній грі замість яєць - морозиво, а замість вовка - пінгвіненя Пін, у процесі гри конвеєри почнуть рухатися швидше - тому будьте уважними.
Смішарики - Морозко Смішарики - Морозко
Твоя мета - очистити поле від сніжинок! Клацни по великій сніжинці - та вона розлетиться на крижинки, збільшивши сусідні сніжинки та поповнивши твій запас ліду!