Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 2,591 | Всього зіграно: 12,753,847 | Зараз онлайн: 5 | Загальна кількість flash ігор: 2,289 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
 
Навігація сайту

Смішарики Ігри Онлайн

Смішарики - Кидай! Смішарики - Кидай!
Смішарики - добрі друзі, вони завжди готові поділитися один з одним своїми речами. Твоє завдання - перекинути на інший кінець мапи предмет так, щоб він потрапив прямо до іншого Смішарика.
Смішарики - Козуб Смішарики - Козуб
Ви граєте за Кроша, ваше завдання зібрати якомога більше ягід у Козуб щоб заробити багато очок, будьте уважні - на шляху Вас чекає багато перешкод.
Смішарики - Колекціонер Смішарики - Колекціонер
У Їжачка велика колекція різних камінчиків. Допоможи йому розсортувати їх: вибудовуй однакові камінчики у горизонтальні та вертикальні ряди по 3 і більше штуки. Чим більше камінців у ряді, тим більше ти отримуєш очок!
Смішарики - Коробка з іграшками Смішарики - Коробка з іграшками
Смішарики дуже люблять прикрашати кульками свої будиночки до Нового року. Для гірлянд їм потрібно від 3 кульок одного кольору. Виділяючи мишкою кульки однакового кольору, постарайся звільнити всю коробку - ти отримаєш додаткові бали.
Смішарики - Костюмчик для Нюши Смішарики - Костюмчик для Нюши
Допоможи Нюші підібрати відповідний одяг! На початку гри на екрані на кілька секунд з'явиться картинка журналу із зображенням Нюши у костюмі - а тобі потрібно буде підібрати точно такий.
Смішарики - Ледачий футбол Смішарики - Ледачий футбол
Між Лосяшем та Копатичем, запеклими фанатами футболу, розгорілася неабияка суперечка про те, що у футболі головне: тактика або настрій на перемогу. Кожен з них вважає, що тільки його точка зору єдино правильна.
Смішарики - Лови сердечка Смішарики - Лови сердечка
У Смішариків після минулих новорічних свят додалися нові турботи, адже попереду день всіх закоханих - День Святого Валентина! Використовуй вміння Кроша літати на своїх вухах, щоб зібрати сердечка до Дня Святого Валентина! Натискай ліву кнопку, а потім відпускай, щоб Крош злетів. Лови сердечка що пропливають та отримуй за це бали! Кожні 50 балів принесуть тобі додаткові 10 секунд часу.
Смішарики - Метелик Смішарики - Метелик
Нові пригоди героїв популярного мультфільму Смішарики! Лосяш вирішив, що він метелик та відправився на галявину політати зі справжніми метеликами!
Смішарики - Морозиво Смішарики - Морозиво
Гра за аналогією кишенькової електронної гри, де вовк з Ну, постривай! ловить яйця. В даній грі замість яєць - морозиво, а замість вовка - пінгвіненя Пін, у процесі гри конвеєри почнуть рухатися швидше - тому будьте уважними.
Смішарики - Морозко Смішарики - Морозко
Твоя мета - очистити поле від сніжинок! Клацни по великій сніжинці - та вона розлетиться на крижинки, збільшивши сусідні сніжинки та поповнивши твій запас ліду!