Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 594 | Всього зіграно: 12,751,850 | Зараз онлайн: 5 | Загальна кількість flash ігор: 2,289 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
 
Навігація сайту

Смішарики Ігри Онлайн

Смішарики - 23 лютого Смішарики - 23 лютого
Анімовані пазли з героями популярного мультсеріалу Смішарики, які підготувалися святкувати день 23 лютого - День Захисника Вітчизни. Зі святом, чоловіки!
Смішарики - Абетка Смішарики - Абетка
У цій онлайн грі тобі належить збирати літери алфавіту з складових частин. Перетягуй частини букв на робочу область так, щоб зібрані тобою літери збігалися із зразками.
Смішарики - Батут Смішарики - Батут
Весела онлайн гра для дітей з улюбленими героями популярного мультфільму Смішарики. Нюша вирішила сьогодні пострибати на батуті - допоможи їй робити трюки швидко, тоді очки за них будуть множитися! Від батута Нюша може відштовхуватися тільки ногами. На трюки та стрибки є всього 2 хвилини!
Смішарики - Будиночок Піна Смішарики - Будиночок Піна
Розфарбуй це диво інженерної думки, дивакуватий та оригінальний будиночок працьовитого та технічно підкованого Піна, у якого чарівний німецький акцент, персонажа з мультфільму Смішарики.
Смішарики - Букет Смішарики - Букет
Збери найбільший букет! Керуючи своїм букетом, збирай букети меншого розміру, ніж твій. Кожен спійманий букет збільшує розмір твого букета. Будь обережний - якщо ти впіймаєш букет більший, ніж твій - гра закінчиться!
Смішарики - Веселі перегони Смішарики - Веселі перегони
Твоє завдання, вибрати одного з героїв Смішариків і взяти участь у перегонах. Найкращі гонщики потраплять до 10 кращих. У тебе є можливість вибрати трасу та різні умови.
Смішарики - Від гвинта! Смішарики - Від гвинта!
Лети як омога далі, регулюючи висоту польоту натисканням лівої кнопки миші. Від гвинта!
Смішарики - Влуч у ціль Смішарики - Влуч у ціль
У цій флеш грі вам необхідно кидати стріли-присоски та набирати очки. Гра дуже нагадує гру Дартс. Таке ж коло, розліноване на сектори, кожен сектор приносить X-кількість очок, центр може принести максимальну кількість - 100 очок.
Смішарики - Влучний Крош Смішарики - Влучний Крош
Твоя мета - потрапити в усі розкидані по різних рівнях гри предмети. Це непросте завдання: треба вибрати кут та силу пострілу із спеціального безпечного пістолета Смішариків. Управління: стрілки, пробіл.
Смішарики - Воротарики Смішарики - Воротарики
Онлайн гра з героями популярного мультфільму Смішарики. У цій грі ви можете як потренуватися на воротах, так і пограти на полі.