Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 721 | Всього зіграно: 14,748,840 | Зараз онлайн: 3 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Смішарики Ігри Онлайн

Смішарики - 23 лютого Смішарики - 23 лютого
Анімовані пазли з героями популярного мультсеріалу Смішарики, які підготувалися святкувати день 23 лютого - День Захисника Вітчизни. Зі святом, чоловіки!
Смішарики - Абетка Смішарики - Абетка
У цій онлайн грі тобі належить збирати літери алфавіту з складових частин. Перетягуй частини букв на робочу область так, щоб зібрані тобою літери збігалися із зразками.
Смішарики - Батут Смішарики - Батут
Весела онлайн гра для дітей з улюбленими героями популярного мультфільму Смішарики. Нюша вирішила сьогодні пострибати на батуті - допоможи їй робити трюки швидко, тоді очки за них будуть множитися! Від батута Нюша може відштовхуватися тільки ногами. На трюки та стрибки є всього 2 хвилини!
Смішарики - Будиночок Піна Смішарики - Будиночок Піна
Розфарбуй це диво інженерної думки, дивакуватий та оригінальний будиночок працьовитого та технічно підкованого Піна, у якого чарівний німецький акцент, персонажа з мультфільму Смішарики.
Смішарики - Букет Смішарики - Букет
Збери найбільший букет! Керуючи своїм букетом, збирай букети меншого розміру, ніж твій. Кожен спійманий букет збільшує розмір твого букета. Будь обережний - якщо ти впіймаєш букет більший, ніж твій - гра закінчиться!
Смішарики - Веселі перегони Смішарики - Веселі перегони
Твоє завдання, вибрати одного з героїв Смішариків і взяти участь у перегонах. Найкращі гонщики потраплять до 10 кращих. У тебе є можливість вибрати трасу та різні умови.
Смішарики - Від гвинта! Смішарики - Від гвинта!
Лети як омога далі, регулюючи висоту польоту натисканням лівої кнопки миші. Від гвинта!
Смішарики - Влуч у ціль Смішарики - Влуч у ціль
У цій флеш грі вам необхідно кидати стріли-присоски та набирати очки. Гра дуже нагадує гру Дартс. Таке ж коло, розліноване на сектори, кожен сектор приносить X-кількість очок, центр може принести максимальну кількість - 100 очок.
Смішарики - Влучний Крош Смішарики - Влучний Крош
Твоя мета - потрапити в усі розкидані по різних рівнях гри предмети. Це непросте завдання: треба вибрати кут та силу пострілу із спеціального безпечного пістолета Смішариків. Управління: стрілки, пробіл.
Смішарики - Воротарики Смішарики - Воротарики
Онлайн гра з героями популярного мультфільму Смішарики. У цій грі ви можете як потренуватися на воротах, так і пограти на полі.