Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 854 | Всього зіграно: 14,277,695 | Зараз онлайн: 8 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Стрілялки Ігри Онлайн

Снайпер. Броньовані воїни Снайпер. Броньовані воїни
У цій яскравій онлайн-стрілянині тобі треба зупинити броньованих воїнів за допомогою снайперської гвинтівки та запобігти їх вхід до будівлі. Оригінальна назва гри: Sniper Campaign of Armored Warriors.
Солдат Фортуни: Остання оборона Солдат Фортуни: Остання оборона
У цій онлайн грі на карту поставлено життя ... та ми сподіваємося побачити сонце завтра. Оригінальна назва гри: Soldier Fortune - Last defense. Управління грою: мишка.
Спортивна стрілянина Спортивна стрілянина
Використовуй свої навички зі стрільби, щоб потрапити в золоту тарілку, перш ніж вона впаде на землю. Стріляй у чорні тарілки або повітряні кулі, щоб отримати більше очок і досвіду. Покращуй свою гвинтівку та спробуй освоїти всі 3 рівня складності у 40 раундах!
Старовинний Термінатор Старовинний Термінатор
Класична гра-стрілялка у стилі Defense. 30 рівнів нової інноваційної стрілялки!
Стрілялка Ганзі Стрілялка Ганзі
Стріляйте по консервним банкам та пляшкам які падають. Заробіть всі блискучі медалі! Оригінальна назва гри: Gunzy.
Стрілялка: Будинок з привидами Стрілялка: Будинок з привидами
Будинок з привидами - стрілялка на тему Хеллоуїна. Стріляйте в павука та отримуйте бонус - додатковий час!
Супермавпа Блунс Супермавпа Блунс
У цій грі ви керуєте божевільною Супермавпою. Ваша мета літати та стріляти по кулькам. Щоб пройти на наступний рівень необхідно отримати як мінімум бронзову медаль. Оригінальна назва гри: Bloons Supermonkey.
Торпедна стрілянина Торпедна стрілянина
У цій прикольній грі вам пропонують постріляти по дельфінам та різним голим тіткам і дядькам. Але не потрапляйте по кораблях торпедами - це кінець гри!
Трансформери - Армада Трансформери - Армада
Вас атакують Десептікони! Захистіть свій рудник з видобутку джерел енергії якомога довше. Якщо Трансформери зможуть вкрасти у Десептиконів 100 одиниць Енергона, гра буде закінчена. За допомогою мишки визначте позиції противника та знищуйте його вогнем ракетної установки. Удачі! Оригінальна назва гри: Transformers Armada.
Трансформери: Кібертрон Трансформери: Кібертрон
Трансформери зазнали нападу космічними астероїдами! Використовуйте стрілки вгору, вниз та вправо, щоб збивати смертельні астероїди, які нападають на вас. Для завершення гри, Вам необхідно збити необхідну кількість агресивних космічних порід.