Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 838 | Всього зіграно: 14,277,679 | Зараз онлайн: 7 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Стрілялки Ігри Онлайн

Турецький Рембо Турецький Рембо
Відважний та безжальний до ворогів Рембо з Туреччини відправився до Сирії, щоб знищити всіх поганих солдатів, які вбивають мирне населення. Як грати: Для пересування Рембо, використовуй клавіші зі стрілками або wasd, для того, щоб стріляти - ліву кнопку мишки.
Убий сперматозоїдів Убий сперматозоїдів
Твоє завдання - відбитися від цілої армії нав'язливих сперматозоїдів та захистити себе від небажаної вагітності! Керуємо грою за допомогою стрілок та пропуску.
Убий терористів Убий терористів
Твоє завдання в цьому онлайн шутері вбити всіх довбаних терористів! Управління грою: мишка.
Ударний корпус Ударний корпус
Ваш ударний корпус сів на мілину у водах окупованих ворогом! Захистіть судно, збиваючи ворожі літаки і знищуючи десантників, які намагаються закласти бомбу, щоб знищити вашу останню уцілілу гармату.
Хвацькі пірати Хвацькі пірати
Хвацькі пірати знову відправилися в морську подорож на пошуки скарбів! І ось, вони наткнулися на дивний острів та вирішили якнайшвидше перекопати його лопатами щоб ​​знайти скриню із золотом. А ваше завдання полягає в тому, щоб захистити цей острів від непроханих гостей. Оновлюйте ваш форт, купуйте гармати і зробіть так, щоб ці занадто веселі пірати дізналися, кому належить цей острів!
Хлопець на пляжі Хлопець на пляжі
Мета цієї цікавої флеш гри - збити птицю та отримати свій приз! Утримуйте ліву кнопку миші, щоб збільшити або зменшити потужність пострілу.
Хроніки Рейнора Хроніки Рейнора
Ви повинні дістатися до таємного лідеру контрабандистів або померти! Спробуйте! Оригінальна назва гри: Chronicles of Raynor.
Чарівне полювання Чарівне полювання
Аліса - маленька фея що любить ходити на полювання зі своєю чарівною паличкою. Вона спочатку заморожує тварин, а потім стріляє в них. Стріляйте в лютих тварин, тигрів і ведмедів, щоб отримати бали. Але не стріляйте в оленів, жаб та зайців!
Чарівник Покадот Чарівник Покадот
Це здорово - бути магом! Ви повинні зробити рухомі точки тепліше за допомогою чарівної палички, при цьому вони почнуть рухатися швидше. Управління грою: миша.
Чемпіонат племені Чемпіонат племені
Вождь племені оголосив чемпіонат зі стрільби з лука, а переможець одружується на його єдиній дочці. Пройдіть всі рівні та отримайте Вашу нагороду! Оригінальна назва гри: Tribal Champ.