Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 252 | Всього зіграно: 14,758,276 | Зараз онлайн: 6 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Тачки Ігри Онлайн

Cars: Lightning McQueen's Desert Dash Cars: Lightning McQueen's Desert Dash
Дуже цікава онлайн гра гонка, в якій Ви керуєте автомобілем Блискавка Маккуїн (Lightning McQueen) з діснеївського мультфільму Тачки (Cars). Збивайте ваших суперників протягом трьох кіл пустельної дороги. Як грати: Використовуйте клавіші зі стрілками для перегонів.
Cars: розмальовка Cars: розмальовка
Розфарбовуємо автомобілі зі знаменитого мультфільму Cars (Тачки).
Розфарбуй евакуатор Метр Розфарбуй евакуатор Метр
Онлайн розмальовка в якій необхідно розфарбувати автомобільний евакуатор на ім'я Метр з мультфільму Тачкі. Ти можеш роздрукувати цей малюнок на папері за допомогою принтера та розмальовувати стільки, скільки хочеш.
Тачки - Інтерактивний плакат Тачки - Інтерактивний плакат
Переміщай збільшувальне скло щоб збільшити улюблений персонаж мультфільму Тачки. Натискай на вподобаний автомобіль, наприклад Блискавка Маккуїн Pontiac Solstice, автомобільний евакуатор Метр, Саллі Porsche 911 Carrera, Рамон лоурайдер Chevrolet Impala, Луїджі Fiat 500 і т.д., щоб почути оригінальний аудіо ролик цієї тачки!
Тачки: Евакуатор Тачки: Евакуатор
Допоможіть у цій онлайн грі тачці на прізвисько Маккуїн, який потрапив у халепу! Ви - евакуатор з діснеївського мультфільму Тачки (Cars). Ви повинні допомогти своєму другові. Використовуйте мишку, щоб кинути гак. Оригінальна назва флеш гри: Cars: Mater to the Rescue!
Тачки: Переверни трактор Тачки: Переверни трактор
Допоможи тачці на прізвисько Блискавка Маккуїн перекинути якомога більше тракторів, уникаючи при цьому комбайн на прізвисько Френк-Бик. Оригінальна назва гри: Cars: Tractor Tipping.