Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 891 | Всього зіграно: 14,631,531 | Зараз онлайн: 10 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Танки Ігри Онлайн

Танк Хрестоносець Танк Хрестоносець
Приєднуйтесь до цього Чорного культу якого знищіть його лідера за допомогою супер танка! Управління грою: стрілки, мишка. Оригінальна назва: Crusader Tank.
Танки 3D Танки 3D
Візьми участь у танковому бою, та ще й у форматі 3D! Отже, ти управляєш важким танком і твоє завдання атакувати супротивника, який знаходиться на протилежному березі річки. Переховуйся за ялинками, стріляй з усіх гармат, форсуй річку через міст та намагайся не дати підбити свій танк. Як грати: Для вибору знаряддя та прицілу натискай цифри 1234. Для стрільби використовуй пробіл або ліву кнопку мишки. Для пересування користуйся клавішами WASD, а для виходу - Esc.
Танки гуркотіли Танки гуркотіли
Захоплююча онлайн стрілялка, де танки гуркотіли та в якій необхідно знищити ворожі танки, поставити контейнери в слоти щоб ​​перейти на наступний рівень. Якщо контейнер застряг, наближайся до нього та використовуй ОБМІН. Управління грою: пересування - стрілки, щоб стріляти - використовуй пробіл!
Танкі Онлайн Танкі Онлайн
Нарешті, на нашому сайті з'явилася безкоштовна онлайн версія гри для хлопчиків Tanki Online, яку всі наші користувачі так довго очікували! Тепер грати в Танкі Онлайн можна без скачування та без реєстрації на puppo.com.ua завжди. Для управління танком використовуйте стрілки на клавіатурі або W, A, S, D та ліву кнопку мишки, щоб стріляти. Успіхів!
Танкі: Нова атака 3D Танкі: Нова атака 3D
Відмінна онлайн 3D стрілялка, в якій ворожі танкі знову атакують! У цій безкоштовній грі вам доведеться зіткнутися з новими небезпеками на полі бою. Вам необхідно буде цілитися та стріляти, щоб знищити танки ворогів. Просувайтеся вперед, щоб виконати поставлене завдання й дістатися до контрольної точки.
Танкова дуель Танкова дуель
Стріляй по танку противника натисканням кнопки миші, контролюй кут та силу пострілу і не забудь перевірити швидкість та напрям вітру. Оригінальна назва гри: FG Tank Duel.
Танковий двобій Танковий двобій
Вибирай танк, країну, за яку ти будеш воювати, рівень складності та до бою! Протистояння двох танків повинен завершитися повним розгромом супротивника.
Танкові битви 2 Танкові битви 2
Оригінальна назва - Tank war 2. Ця гра дуже нагадує старі добрі ігри на Денді. Керуємо танком та знищуємо все на своєму шляху, збираємо боєприпаси та озброєння.