Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 276 | Всього зіграно: 14,748,395 | Зараз онлайн: 3 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Телепузики Ігри Онлайн

Для тих, хто не любить Телепузиків Для тих, хто не любить Телепузиків
Не секрет, що дитяче телевізійне шоу Телепузики любить дуже багато людей, але є й ті, яким вони не подобаються! Саме для таких людей була зроблена ця флешка. Стріляй в Тінкі-Вінкі, Діпсі, Лялю та По які вибігають із-за гори. Можеш стріляти навіть у сонечко, але тоді, тобі доведеться стріляти в темряві.
Телепузики - Бум-бум танці Телепузики - Бум-бум танці
Четверо веселих телепузиків - Тінкі-вінки, ДІПС, Ляля та По слухають музику і танцюють. Натисніть пробіл, щоб зупинити або запустити їх танцювати. На третьому рівні, Телепузики будуть танцювати все швидше і швидше.
Телепузики - Зачарований ліс Телепузики - Зачарований ліс
Один з головних героїв дитячого телевізійного серіалу Телепузики опинився в зачарованому лісі, і вам необхідно знайти з нього вихід, збираючи при цьому золоті монетки. Управління грою - стрілки.
Телепузики - Ми всі падаємо Телепузики - Ми всі падаємо
І знову четверо милих Телепузиків як завжди безтурботно граються! Приєднуйся до них, натискай на Телепузиків, щоб змусити їх впасти. Це дуже просте та веселе заняття, яке підходить для дітей молодшого віку щоб попрактикуватися використанням комп'ютерної миші.
Телепузики - Одного разу в Телепузіі Телепузики - Одного разу в Телепузіі
Одного разу, в чарівній країні Телепузіі, Тінкі-вінки задався питанням, що роблять інші Телепузики ... Отже, Тінкі-вінки пішов шукати.
Улюблені речі Телепузиків Улюблені речі Телепузиків
Онлайн гра для маленьких дітей, які просто обожнюють героїв англійського телевізійного серіалу Телепузики. Натискайте комп'ютерною мишкою на улюблені речі щоб повернути їх назад Телепузикам на ім'я Тінкі-вінки, Діпсі, Ляля і По! Оригінальна назва гри: Teletubbies: Favorite Things.