Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 823 | Всього зіграно: 14,631,463 | Зараз онлайн: 13 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Тести Ігри Онлайн

Твій майбутній малюк Твій майбутній малюк
Цікавий онлайн тест для дівчат та майбутніх мам. Завжди цікаво дізнатися, як будуть виглядати твої майбутні діти, як їх зватимуть і що їм найбільше буде подобатися.
Тест з геометрії Тест з геометрії
Спробуй пройти тест з геометрії та відповісти на сім запитань, якщо ти, звичайно, слухав на уроках вчителя. Якщо все ж, ти плював у стелю, можеш подивитися відповіді на важкі запитання натискаючи кнопку ВІДПОВІДЬ. Наприклад, відповідай: скільки вийде гострих кутів, якщо всередині даного гострого кута з його вершини провести 3 променя?
Тест на гоління від Gillette Тест на гоління від Gillette
Чи знаєте Ви, що гоління визначає свідомість? Саме завдяки мистецтву голитися пророблений шлях від неандертальця до сучасної людини. Дізнайтеся, як далеко Ви просунулися цим шляхом та яке Ваше місце в класифікації чоловіків за версією Gillette!
Тест на кохання Тест на кохання
Відповідай на питання та дізнайся, яким є хлопець твоєї мрії. Управління - миша. Оригінальна назва: Love Quiz.
Тест пам'яті Тест пам'яті
Вибираємо розмір поля, потім на цьому полі комп'ютер виставляє квадратики та кружечки, положення яких нам треба запам'ятати та через кілька секунд відтворити на порожньому полі, таким чином тренуючи свою пам'ять.
Тест. Професія твого обранця Тест. Професія твого обранця
Захоплюючий онлайн тест для дівчаток та хлопчиків! Кажуть, 89% чоловіків і жінок зустрічають свою другу половину на роботі. Виявляється, працювати потрібно хоча б для того, щоб налагодити особисте життя! З ким ти її будеш налагоджувати або просто дружити, залежить від того, як ти відповіси на питання в цьому онлайн тесті!
Тест: В якого хлопця ти закохаєшся цього літа? Тест: В якого хлопця ти закохаєшся цього літа?
Онлайн тест для дівчаток, який допоможе відповісти на дуже важливе питання: в якого хлопця ти закохаєшся цього літа? Дізнайся це прямо зараз!
Тест: Ви вмієте спокушати? Тест: Ви вмієте спокушати?
Прикольний flash тест. Перевір свої навички спокуси! ... Вчися у старших, та може бути, у тебе з'явиться хлопець або дівчина!
Тест: Ідіот Тест: Ідіот
Прикольний онлайн тест для тих, кого турбує лише одне питання: розумний я, чи ідіот? Перевірте - чи є у вас шанси?!
Тест: Ким був ваш комп'ютер у минулому житті? Тест: Ким був ваш комп'ютер у минулому житті?
Дізнайтеся, ким був ваш комп'ютер у минулому житті.