Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 2,304 | Всього зіграно: 14,750,423 | Зараз онлайн: 19 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Тести Ігри Онлайн

Eminem: Тест для шанувальників Eminem: Тест для шанувальників
Усім шанувальникам популярного американського реп-виконавця Емінем пропонується пройти онлайн тест на знання його біографії та творчості.
Двійнята: Internet-Оракул Двійнята: Internet-Оракул
Прикольна flash гра створена за мотивами комі-пермятскіх ворожінь. Задумуєте питання та клацаєте по двійнятах. Якщо вони різного кольору, отже, їх думки з цього питання розходяться. Якщо однакового - читайте відповідь на своє запитання.
Калькулятор кохання Калькулятор кохання
Ворожіння на сумісність імен. Таємниця будь-якого імені - жіночого або чоловічого - хвилює всіх. Ім'я, дане людині при народженні веде його по життю та впливає на його долю - це відомий факт. Так як же імена людей впливають на їхні стосунки? Дізнайтеся з ворожіння на сумісність по іменах.
Класична музика: Тест пам'яті Класична музика: Тест пам'яті
Знайдіть однаковий уривок із знаменитих творів класичної музики.
На старт! На старт!
Онлайн тест Вашої реакції при старті на біговій доріжці. Після команди SET клацаєте по бігуну один раз та чекаєте команди GO!, ось у цей час і треба зреагувати та клацнути по спортсменові. На старт!
О, щасливчик! О, щасливчик!
Аналог популярної гри Хто хоче стати мільйонером. Вам небхідно відповісти на 15 запитань різного ступеню складності. На кожне питання Вам пропонується 4 варіанти відповідей та три підказки на вибір. Помилятися не можна!
Оракул Оракул
Перевір свою долю, дізнайся щось нове!
Офісний настрій Офісний настрій
Ви горила-командир або рибка-кокетка? Пройдіть цей онлайн тест та дізнайтесь! Одночасно буде показуватися по 2 картинки, клацніть мишею по тій, яка більше відповідає вашому настрою сьогодні.
Правда чи міф? Правда чи міф?
У цьому прикольному онлайн тесті Вам необхідно вгадати - правдивий той чи інший міф. Цей тест допоможе дізнатися багато нового та цікавого, а також, дасть можливість перевірити свої знання!
Ранетки - Аня Руднєва Ранетки - Аня Руднєва
Любиш групу Ранетки? Знаєш все про цих відірваних дівчаток? Тоді пройди цей онлайн тест на те, як добре ти знаєш Аню Руднєву з групи Ранетки, а потім зроби їй макіяж, підбери гарну зачіску та модний одяг.