Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 2,104 | Всього зіграно: 14,750,223 | Зараз онлайн: 18 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Ведмідь Ігри Онлайн

Ведмедик Кубик на сноуборді Ведмедик Кубик на сноуборді
Веселий та безтурботний Ведмедик на ім'я Кубик отримав виклик від суперників на Чемпіонат із сноуборду. Ви можете допомогти йому отримати кубок Сноуборд Майстра? Ведмідь може виграти тільки якщо він переможе на всіх трьох маршрутах. Як грати: розгойдуй Кубика на сноуборді за допомогою рухів мишки вправо-вліво, для стрибка - використовуй пробіл.
Ведмідь риболов Ведмідь риболов
Набридла метушлива біганина та безперервне життя у відсутності риболовлі? Не біда - саме для Вас і створена ця гра. Не дайте бідному плюшевому ведмедику відкинути лапи від голоду - спіймайте йому риби. Гра дуже повільна та некваплива - і це добре!
Вершник ведмідь Вершник ведмідь
Маленький ведмедик вирішив покататися верхи на коні. Тільки от, цей відважний ведмідь зовсім не вміє керувати цією конякою. Твоє завдання допомогти не впасти ведмежаті і перестрибувати через перешкоди, які будуть зустрічатися на шляху. Стеж за часом - воно обмежено. Ще, він повинен збирати цукерки, щоб пригостити ними маленьких дівчаток, які його за це розцілують. Як грати: Їхати - стрілка вправо, стрибати - пробіл.
Кубик у мікро-країні Кубик у мікро-країні
Встановіть містки та батути для проходження до наступного рівня.
Пазли ведмідь Пазли ведмідь
Зберіть якомога швидше пазли із зображення бурого ведмедя, який мешкає в лісових масивах Росії, гірських лісах Європи та в тундрі Північної Америки.