Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 918 | Всього зіграно: 14,631,558 | Зараз онлайн: 8 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Всі Ігри Онлайн

3D стрілялка (3D Shooter) 3D стрілялка (3D Shooter)
Підвищуємо свої навички стрільби. Коли з'являються цілі - намагайтеся стріляти як можна швидше! І не забудьте перезавантажити вашу зброю, коли це буде портібно.
3D фішки 3D фішки
Суть гри полягає у тому, щоб в кінцевому підсумку на полі залишилося якомога більше Ваших (білих) фішок. Управління: натискаємо лівою клавішею миші на той квадрат поля в який хочемо помістити фішку.
3D Шахи 3D Шахи
Непогана гра, якщо натиснути на фігурку на дошці, з'являться всі можливі ходи для цієї фігури, чудова 3D анімація, шкода що музики немає, а то нуднувато так сидіти грати. Управління: лівою клавішею миші натискаємо на потрібну вам фігуру.
4 елементи 4 елементи
Ця гра вразить вас своєю дивовижною графікою, чудовою музикою і захоплюючим ігровим процесом. Мила лісова фея буде давати вам корисні поради протягом всієї гри, та ви без зусиль розберетеся з усіма правилами і тонкощами.
5 карт 5 карт
Карткова гра. Виберіть п'ять карт, які пов'язані, натиснувши на них. Зніміть карти, клацнувши по ним ще раз. Управління: миша.
6 кадрів - Домофонний жарт 6 кадрів - Домофонний жарт
Прикольний сюжет з гумористичного серіалу 6 кадрів, в якому не рекомендується розігрувати дружину поштою, якщо не чекаєте відповідного розіграшу.
6 кадрів - Магазин іграшок 6 кадрів - Магазин іграшок
Кумедне відео з російського комедійного скетч-шоу 6 кадрів, в якому розповідається про те, що справжні продавці-консультанти будь якого магазину іграшок зобов'язані любити свою роботу, показувати товар у всій його красі, активно зацікавлювати покупця.
7 небо 7 небо
Після того, як Ви зробите ставку - використовуйте кнопку Spin, щоб почати прокручування котушок у цій онлайн слот-машині.
7-хвилинний удар 7-хвилинний удар
Унікальна, азартна і шалена гра боротьби за готівку. Гра заснована на темі відео покеру але з купою додаткових особливостей. Отже, якщо у Вас є вільна хвилинка - тримайте удар! Оригінальна назва: 7 MINUTE BASH.
78 78
ТУЗ - найвища карта. Ви повинні зробити 7 або 8. Ви можете вибрати колір козиря, який в цій грі вище за інших кольорів.