Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 1,347 | Всього зіграно: 14,746,419 | Зараз онлайн: 9 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

WALL-E Ігри Онлайн

WALL-E - Вежа з непотребу WALL-E - Вежа з непотребу
Оригінальна онлайн гра від студії Дісней! Мета цієї гри - допомогти роботові навантажувачу WALL-E розібрати вежу з непотребу так, щоб він не доторкнувся до електродроту! Клацай мишею по окремих елементах та розбирай разом з роботом Валлі вежу не даючи їй обрушитися. Онлайн гра складається з 10 рівнів, та щоб перейти на наступний рівень, необхідно пройти поточний. Як тільки ти розблокуєш всі 10 рівнів, тобі буде доступний бонус - невеликий відеокліп з WALL-E.
WALL-E у космосі WALL-E у космосі
Офіційна та безкоштовна онлайн гра від студії Дісней з сміттє-навантажувачем земного класу під назвою WALL-E (Валлі). На цей раз, WALL-E опинився у відкритому космічному просторі. Йди за зеленою стрілкою, яка допоможе тобі у космосі. Злови її до того, поки не закінчився час, інакше доведеться грати знову!
WALL-E. Металобрухт WALL-E. Металобрухт
Нова гра, в якій Єва, робот з планети Аксіома, вирішила показати свої навички влучної стрільби, але сміттє навантажувач земного класу на ім'я WALL-E не любить чекати надто довго! Спробуй грати онлайн, стріляючи в металобрухт роботом Єва, який підкидає Валлі, намагаючись, при цьому, зібрати з букв слово WALL-E.
Валлі: Наперстки Валлі: Наперстки
Робот Валлі (WALL-E) - не тільки персонаж відомого та популярного мультфільму від студії Дісней, а й ще пропащий шахрай! Знайди комашку під однією з чашок. Оригінальна назва гри: WALL-E's Cup Shuffle.