Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 2,287 | Всього зіграно: 12,744,038 | Зараз онлайн: 7 | Загальна кількість flash ігор: 2,289 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
 
Навігація сайту

WALL-E Ігри Онлайн

WALL-E - Вежа з непотребу WALL-E - Вежа з непотребу
Оригінальна онлайн гра від студії Дісней! Мета цієї гри - допомогти роботові навантажувачу WALL-E розібрати вежу з непотребу так, щоб він не доторкнувся до електродроту! Клацай мишею по окремих елементах та розбирай разом з роботом Валлі вежу не даючи їй обрушитися. Онлайн гра складається з 10 рівнів, та щоб перейти на наступний рівень, необхідно пройти поточний. Як тільки ти розблокуєш всі 10 рівнів, тобі буде доступний бонус - невеликий відеокліп з WALL-E.
WALL-E у космосі WALL-E у космосі
Офіційна та безкоштовна онлайн гра від студії Дісней з сміттє-навантажувачем земного класу під назвою WALL-E (Валлі). На цей раз, WALL-E опинився у відкритому космічному просторі. Йди за зеленою стрілкою, яка допоможе тобі у космосі. Злови її до того, поки не закінчився час, інакше доведеться грати знову!
WALL-E. Металобрухт WALL-E. Металобрухт
Нова гра, в якій Єва, робот з планети Аксіома, вирішила показати свої навички влучної стрільби, але сміттє навантажувач земного класу на ім'я WALL-E не любить чекати надто довго! Спробуй грати онлайн, стріляючи в металобрухт роботом Єва, який підкидає Валлі, намагаючись, при цьому, зібрати з букв слово WALL-E.
Валлі: Наперстки Валлі: Наперстки
Робот Валлі (WALL-E) - не тільки персонаж відомого та популярного мультфільму від студії Дісней, а й ще пропащий шахрай! Знайди комашку під однією з чашок. Оригінальна назва гри: WALL-E's Cup Shuffle.