Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 577 | Всього зіграно: 14,403,952 | Зараз онлайн: 5 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Зомбі Ігри Онлайн

Колеса та зомбі Колеса та зомбі
Жени та розстрілюй зомбі що зустрічаються тобі на шляху. Набирай бали щоб ​​потім модернізувати свій автомобіль. Для управління грою на використовуй клавіші зі стрілками та комп'ютерну мишку. Спробуй дійти до фінішу та знищити всіх зомбі!
Ляльки Зомбі Ляльки Зомбі
Ваш район знаходиться під облогою зазомбованих ляльок. Багато ваших сусідів побігли в більш безпечні місця, але ви повні рішучості стояти та боротися, щоб захистити ваш будинок. Зупиніть ляльок зомбі! Управління грою: мишка - рух, ЛКМ - стріляти, g - кидати бомби, пробіл - зміна зброї, f - виправити барикади, esc - опції / пауза.
Містична сила Містична сила
Епічна онлайн стратегія про кінець світу! Грай за людей, зомбі, перевертнів та вампірів і контролюй свої землі! Управління: стрілки. Оригінальна назва гри: Mystical Battle.
Назад у Зомбіленд Назад у Зомбіленд
Тут ви будете грати в якості добродушного зомбі, якого докучливі люди хочуть знищити. Не подобається?! Бігайте, стрибайте та ставте пастки, щоб уникнути нападки смертних. Топчіть щурів і збирайте монети, щоб купити на них побільше бонусів, необхідних для вдосконалення свого зомбі.
Нашестя Зомбі. Зачищення Нашестя Зомбі. Зачищення
Захоплююча та кривава онлайн стрілялка, у якій тобі належить очистити вулиці міста від нашестя зомбі. Твоє завдання захоплювати стратегічні об'єкти, купувати нову зброю й вдосконалювати свого персонажа для того, щоб вижити! Щоб грати без реєстрації, вибирай Локальний слот.
Ніч з привидами Ніч з привидами
Допоможи сміливому хлопчикові з дивним ім'ям Біммін уникнути голодних зомбі та страшних динозаврів, перестрибуючи через пні і надгробки, збираючи при цьому бонуси, щоб збільшити швидкість.
Передмістя з привидами Передмістя з привидами
Зомбі та привиди почали вторгнення! Захисти приміські райони шляхом створення і розміщення веж та стріляй по цій нечистій силі. Управління грою: мишка.
Російський Іван проти Зомбі Російський Іван проти Зомбі
Безкоштовна онлайн гра, в якій мерзенні зомбі в що б не стало вирішили дістати російського Івана, навіть на крайній півночі. І ось, тисячі зомбі хочуть його з'їсти. Але росіяни не здаються! ... тим більше Івани!
Рослини проти Зомбі Рослини проти Зомбі
Голодні зомбі хочуть вторгнутися у ваш будинок та з'їсти ваш мозок, але ви можете їх зупинити! Використовуйте навички стратегії - посадіть сад з деревію. Використовуйте іграшкові рушниці, стіни-горіхи, вишневі бомби і т.п. щоб зупинити та знешкодити 26 видів зомбі перш, ніж вони досягнуть ваших парадних дверей.
Рослини проти зомбі на Різдво Рослини проти зомбі на Різдво
Як відомо, зима багата на події, з яких найголовніші, звичайно ж, Новий рік та Різдво! Але Рослини не припиняють бойові дії проти Зомбі. Ще більше зомбаків спускаються до вашого будинку на різнокольорових повітряних кульках в Різдвяну ніч!