Грати в ігри онлайн безкоштовно
  Сьогодні грали: 1,959 | Всього зіграно: 14,744,564 | Зараз онлайн: 28 | Загальна кількість flash ігор: 2,336 
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки
Ігри

Зомбі Ігри Онлайн

24 дні в торговому центрі 24 дні в торговому центрі
У цій flash грі ваша задвча вбити всіх зомбі, є можливість удосконалювати ваш автомобіль "Combat"! Управління: рух вліво-вправо - A, D, стріляти - ліва кнопка мишки, зброя для ближнього бою - пробіл.
Mexican Zombie Defense Mexican Zombie Defense
Мексику окупували незліченні зграї безмозких, що пожирають людський мозок зомбі. І як досвідчений військовий командир, тільки ти зможеш захистити Мексику від її неминучої загибелі! У твоєму підпорядкуванні чотири військові частини, і твоя задача застосувати свій досвід та навички стратегії захисту вежі, спробувати зупинити цю криваву бійню.
Zombie Invaders 2 Zombie Invaders 2
Знищуй зомбі та їх склепи, збирай черепа і заробляй зброю та інші бонуси!
Zombie Killer Gorefest 3 Zombie Killer Gorefest 3
Знищіть полчища зомбі у третій, холоднокровно-зробленої частини цієї відомої вже багатьом флеш грі!
Zombie Man Zombie Man
Унікальна онлайн гра на виживання, де можна грати як за людей, так і за зомбі. Пройдіться по темних вулицях міста та постарайтеся не померти! Управління: стріляти - ліва кнопка мишки, рух - w, a, s, d.
Біо Зомбі Біо Зомбі
Відставний солдат на ім'я Брюс опинився на острові, якому була розташована секретна лабораторія. Коли він прийшов до тями, він виявив, що був зовсім не один ... Зомбі та прибульці терпляче чекали в тіні свого наступного прийому їжі ... Допоможи Брюсу вийти з цього клятого острова живим!
Божевільний Тед Божевільний Тед
Новий онлайн шутер, гідний Вашої уваги! Рік 2012. Інопланетні загарбники напали на Землю. Вони перетворюють нас на зомбі. Вони вбивають нас своїми машинами. Всі ті, що вижили ховаються у притулках .... крім мене. Мене звуть Тед. І я збираюся виштовхнути їх чужорідні дупи!
Брудні мерці Брудні мерці
Темні сили знову накинулися на ваше рідне місто! Ваша мета полягає у знищенні всіх ваших ворогів - зомбі, перевертнів та вампірів.
Злі зомбі Злі зомбі
Злі зомбі йдуть! Стріляйте в кульки зомбі що спускаються якомога швидше, щоб вони не змогли спуститися на землю. Використовуйте стрілки вниз та вгору для переміщення вашої гармати, ліва і права стрілки щоб випускати бомби, пробіл - стріляти.
Зомбі - Звільнити вчених Зомбі - Звільнити вчених
Тільки одна надія вирватися з кошмару - це вчені, які можуть знайти спосіб вилікувати зомбі та позбавити людство від цього жахливого лиха! Ваше завдання - знайти ключ і звільнити вчених. Управління грою: стрілки, мишка.