скачати міні ігри для пк безкоштовно
  Зробити стартовою | Додати в обране  
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Бегалки Поиск предметов Шарики Бизнес Настольные Стрелялки Флеш версии игр

Навігація сайту

Новейшие мини игры


Веселая ферма 4
Веселая ферма 4
Веселая ферма Сезон ураганов
Веселая ферма Сезон ураганов
Весела ферма - Нові пригоди
Весела ферма - Нові пригоди
Фабрика іграшок
Фабрика іграшок
Вторжение кур 5 - Темный клюв
Вторжение кур 5 - Темный клюв
Приключения алхимика
Приключения алхимика

Лучшие мини игры


Баллада о Соларе Баллада о Соларе
Перенесіться у чарівне королівство щоб допомогти прекрасній принцесі врятуватися з полону чорного мага. Відновіть зруйновані мости, збираючи по дорозі деревину, та виконайте прохання сміховинних персонажів. Тільки не забувайте вчасно підкріплюватися пляшками і стежити за часом, щоб встигнути завершити рівень за відведений час і отримати у нагороду золоті зірки. Ну, а як тільки цілі рівня будуть досягнуті, згортайте табір - та у путь!

Жанр: Бизнес | Скачати

Меридиан. Эпоха изобретений Меридиан. Эпоха изобретений
Побувайте у ролі представника міністра у провінції. Ремонтуйте будинки та дороги, відновлюйте важливі споруди та добувайте природні ресурси. Налагодьте поштове повідомлення і доставку провізії населенню. Керуєте робітниками і кур'єрами, щоб навести порядок та подарувати місцевим жителям затишок та процвітання. Проявіть кращі лідерські якості та отримаєте заслужені нагороди. Зробіть з занепалого поселення справжній райський куточок!

Жанр: Бизнес | Скачати

Янки при дворе короля Артура 2 Янки при дворе короля Артура 2
Продовження гри, в якій у короля Артура з'явилася свіжа ідея! Вирушайте на пошуки втікача радника і допоможіть диво-лицареві навести порядок у королівстві. Будуйте будинки, наймайте на допомогу робітників і проганяйте з території настирливих варварів. А якщо буде потрібна допомога магії, зверніться до чарівної книги, яку похапцем зронив королівський службовець. Тільки намагайтеся всі завдання виконувати вчасно, щоб отримати золоті медалі та інші цінні нагороди.

Жанр: Бизнес | Скачати

Прочь из Королевства Прочь из Королевства
Вирушайте у казкову країну та допоможіть Рейчел вибратися з павутини забавних пригод. Виконайте безліч сміховинних завдань, спробуйте розквитатися з пряниковими варварами та розшукайте чародія Чіхуатуса, чия безмежна доброта здатна на багато що. Збирайте корисні ресурси, обзаводитеся необхідним інвентарем та відновлюйте барвисті села. За свої заслуги ви будете отримувати пристойні суми грошей! Ось тільки витратити їх треба з розумом!

Жанр: Бизнес | Скачати

Именем Короля 3. Коллекционное издание Именем Короля 3. Коллекционное издание
Вітрильний корабель Королівського флоту Острівляндія наткнувся на приголомшливі тропічні острови та бухти у Південному океані, які, як потім виявилося, нічийні. Ось, і захотів король приєднати ці землі до свого королівства, але для цього йому потрібно домовитися з місцевим населенням - туземцями. Дикуни практично згодні стати підданими Його Величності, але за однієї умови: на цих островах необхідно побудувати нові будинки, відновити старі мости та звести розкішні сади.

Жанр: Бизнес | Скачати

Путешествие. Сердце Земли Путешествие. Сердце Земли
Вирушивши за пригодами, ви навіть не підозрюєте, що опинитеся у сотнях кілометрів під землею, де знаходиться світ всередині світу, де є своє небо та своя інша природа. Цей світ був чудовим, поки його не завоював злий чаклун. Зіткнувшись з його закляттями, вам належить розгадати всі таємниці, щоб зробити цей світ знову чудовим та знайти дорогу додому. Ви знайдете нових друзів, та разом з ними вас чекає насичена та незвичайна пригода.

Жанр: Поиск предметов | Скачати

Лунтик. В поисках звезды Лунтик. В поисках звезды
Эта увлекательная игра в популярном жанре "я ищу" создана на основе мультфильма "Лунтик" и полностью воссоздает его сказочную атмосферу. Приключения милого дружелюбного малыша, впервые открывающего для себя окружающий мир, никого не оставят равнодушным. Красочная мультипликационная графика, добрые и забавные персонажи, волшебная музыка и веселая история обязательно понравятся детям и их родителям.

Жанр: Поиск предметов | Скачати

Масяня в полной Африке Масяня в полной Африке
Веселый квест с Масяней. Согласно преданию, в самом сердце намибийской пустыни расположены алмазные шахты. Узнав об этом, Масяня, Хрюндель и Лохматый отправляются в Африку - на поиски сокровищ! Друзья даже не догадываются, какие сюрпризы и приключения подстерегают их в этом путешествии. Помогите Масяне сбежать из плена, решить все головоломки, найти древний бушменский клад и вернуться домой в Петербург.

Жанр: Поиск предметов | Скачати

The Bluecoats: North vs South The Bluecoats: North vs South
Америка, 1861 рік, південь почав військові дії проти півночі. Зберіть свою армію та почніть завойовувати штати. Кожного разу, отримуючи нову територію, вам доведеться битися з військовими частинами ворога та тільки у разі перемоги, ви зможете вступити на цю землю. Якщо ви вирішили взяти форт, то готуйтеся поодинці відстрілюватися проти кількох озброєних солдатів. Перекривав дорогу потягам супротивника, отримуйте золото та перемагайте у війні.

Жанр: Стрелялки | Скачати

Фишдом 3 Фишдом 3
Що може бути більш захоплюючим за аквадизайн? Перетворіть домашній акваріум у справжнє диво: прикрасьте його водоростями, черепашками та екзотичними статуетками, наприклад, у японському стилі або у дусі піратського форту. І не турбуйтеся про фінанси! На все про все ви легко заробите на ігровому полі: складайте у ряд однакові фішки, збирайте золото та коштовності та отримуйте бонуси за хорошу гру.

Жанр: Шарики | Скачати