завантажити гру безкоштовно
  Зробити стартовою | Додати в обране  
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Бегалки Поиск предметов Шарики Бизнес Настольные Стрелялки Флеш версии игр

Навігація сайту
Гра Баллада о Соларе


Жанр: Бизнес
игра Баллада о Соларе

Чергова гра аркада Балада про Солара, у якій чорний маг відшукав рецепт чарівного еліксиру, який молодість повертає та час зупиняє. Ось тільки дія його повинно бути підкріплено поцілунком прекрасної принцеси. Недовго думав чорний маг Гроган та вирішив напасти на сусіднє королівство, а принцесу взяти у полон. Король з горя кудись пропав та кинув свої володіння напризволяще.

Але навмання у королівство прибув відважний Солар з твердим наміром одружитися на викраденої принцеси. Так допоможіть же молодій людині виконати нелегкі завдання та роздобути у дружини вигідну наречену. От тільки щоб швидко та ефективно справлятися з поточними завданнями, Соларі потрібні помічники. Їх ви знайдете в особі нешкідливого троля, буркотливою старенької та навіть доброго мага.

Тільки попередньо, у грі Баллада о Соларе, вам потрібно буде допомогти їм. Комусь вкрадену мітлу повернути, для когось інструменти знайти, а комусь втекли коней зібрати. Головне, будьте з усіма ввічливі. Доброта та чуйність ще нікого не підводили. Знешкоджує капкани як і у іграх тачки 2, рятуйте бобрів та підгодовуйте голодних дітей. Пізніше вам воздасться!

До речі, перш ніж приступати до будь-якої справи у грі Балада про Соларі, непогано б і самому підкріпитися. Тому поспішіть ум'яти за обидві щоки апетитні тістечка та ароматні плюшки та починайте розгрібати завали на дорогах. Зібрана деревина поповнить запаси будматеріалів, якими можна буде скористатися при будівництві млина, ремонті будинків та у інших корисних справах.

До речі, будь-яка задумана вами справа зажадає певної кількості ресурсів - будь то золото, їжа або деревина. Відслідковувати кількість ресурсів, які є у вас у наявності, можна буде на спеціальній панелі. Тільки постарайтеся завершити всі рівні за відведений час, тоді у вашій скарбничці виявляться чудові золоті зірки. А як тільки рівень буде завершений, відразу ж згортайте табір - та у путь!

Розмір гри:
197.02Mb

Скріншоти гри:


скріншот гри Баллада о Соларе 1

скріншот гри Баллада о Соларе 2

скріншот гри Баллада о Соларе 3