завантажити гру безкоштовно
  Зробити стартовою | Додати в обране  
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Бегалки Поиск предметов Шарики Бизнес Настольные Стрелялки Флеш версии игр

Навігація сайту
Гра Веселая ферма Сезон ураганов


Жанр: Бизнес
игра Веселая ферма Сезон ураганов

Нова версія фермерського бестселера виконана в кращих традиціях популярної гри і пропонує всім численним шанувальникам взяти участь у веселих змаганнях! Вступайте до лав працьовитого колективу жителів ферми, якою управляє спотрсменка, комсомолка та просто красуня Скарлетт і надайте свою допомогу у відновленні господарства, зруйнованого смертельним ураганом!

Багато речей доведеться починати з початку: завести курку, зібрати яйця, зробити з них яєчний порошок, купити ще птахів, поліпшити виробництво, побудувати макаронний завод, розширити склад і так далі, і тому подібне. Клопоту, як зазвичай, буде повна голова: доглядати за тваринами, як це роблять гравці My Little Pony на http://littleponyjuegos.com, збирати врожай, вчасно завантажувати виробничі потужності, займатися збутом, добувати корми - тільки встигай повертатися!

Ваші старі знайомі ведмеді все також будуть атакувати володіння, незважаючи на природні катаклізми, намагаючись зжерти що-небудь з тварин. Чиніть їм, як звикли - заганяйте кліками в клітку, завантажуйте на склад та відправляйте в місто на продаж! Крім великих клишоногих неприємностей, вас чекають ще й дрібні пухнасті - на ферму занадилися тхори, які не проти поживитися всім, що погано лежить і смачно пахне. З ними теж можна не панькатися, а ще краще - найміть собаку, яка впорається з волохатими злодюжками за дві секунди!

Якщо ви встигнете виконати завдання рівня на золото, то отримаєте не тільки зірки досвіду, необхідні для розвитку ферми, але ще й спеціальні жетони, які можна використовувати в ігровому автоматі, потайки встановленому кабаном Гаріком. У ньому можна виграти бонуси, вони гарно поліпшують життя, але тут вже все залежить від вдачі!

На деяких рівнях ви зможете отримати особливі стікери і зібрати з них колекцію, а ще вас чекають спеціальні нагороди, чудовий гумор, десятки рівнів і як зазвичай - неймовірний напруження боротьби за звання кращого фермера на Землі! Обов'язково спробуйте пограти в Веселая ферма 4 з новими рівнями.

Розмір гри:
270.19Mb

Скріншоти гри:


скріншот гри Веселая ферма Сезон ураганов 1

скріншот гри Веселая ферма Сезон ураганов 2

скріншот гри Веселая ферма Сезон ураганов 3