завантажити гру безкоштовно
  Зробити стартовою | Додати в обране  
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Бегалки Поиск предметов Шарики Бизнес Настольные Стрелялки Флеш версии игр

Навігація сайту
Гра Весела ферма - Нові пригоди


Жанр: Бизнес
игра Весела ферма - Нові пригоди

Ну що, дочекалися?! Весела ферма Нові пригоди - це абсолютно нова гра зі знайомим багатьом і улюбленим всіма, хто хоч раз грав у попередні версії, унікальним та неповторним бізнес геймплеєм!

Вам належить пройти більше ста яскравих рівнів та виконати величезну кількість відповідальних завдань! Займіться збиранням продуктів харчування, придумайте нову продукцію та корисні товари, налаштуйте комерцію, запустіть нові лінії на заводах й заведіть власний автопарк!

Візьміть участь у захоплюючих ігрових квестах, допоможіть героям гри весела ферма визначитися, наприклад: корові на ім'я Олександра складно підібрати собі гарні та модні туфельки, свинці, яку звуть Гарік треба допомогти знайти втрачену обручку, ну й про решту тварин теж треба постаратися не забути!

Візьміть участь у першому в історії Фермерському турнірі, щоб довести усій околиці, що саме ви заслуговуєте пост нового Міністра Сільського Господарства! Щоб виграти, треба буде зайняти чільні місця та зібрати всю колекцію призових стікерів - це такий набір наклейок з улюбленими персонажами в найнесподіваніших для багатьох образах!

І ВСЕ ЦЕ ДОСТУПНЕ НА НАШОМУ САЙТІ АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО! Просто завантажте гру, встановіть її та слухайте поради улюблених героїв! Це ж так просто!

Розмір гри:
226.91Mb

Скріншоти гри:


скріншот гри Весела ферма - Нові пригоди 1

скріншот гри Весела ферма - Нові пригоди 2

скріншот гри Весела ферма - Нові пригоди 3