завантажити гру безкоштовно
  Зробити стартовою | Додати в обране  
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Бегалки Поиск предметов Шарики Бизнес Настольные Стрелялки Флеш версии игр

Навігація сайту
Гра Янки при дворе короля Артура 2


Жанр: Бизнес
игра Янки при дворе короля Артура 2

Нова міні гра Янкі при дворі короля Артура 2 в якій знову в королівстві стало коїтися щось незрозуміле. Те королю живої води подавай, а то втік радника. Але наші старі знайомі готові до будь-яких випробувань, якщо, звичайно, ви не відмовите їм в посильної допомоги. А для виконання непосильних завдань вам допоможе чарівна книга магії, яку похапцем зронив недолугий служака.

І все б нічого - втік зрадник, та й добре. Але ось за іронією долі тільки він знає дорогу до джерела живої води, яка так необхідна ненаситному королю. Так що зберіться з думками - і вперед! По дорозі вам належить виконати масу захоплюючих і забавних завдань. Щоб з ними впоратися, вам потрібно зібрати необхідні ресурси і вчасно нагодувати робітників, які будуть працювати на благо королівства.

Щоб у грі Янки при дворе короля Артура 2 найняти якомога більше робочих, потрібно не тільки побудувати для них вдома, але і поліпшити їх. Але для такої справи потрібно багато деревини. Звичайно, кількість доступних дерев в окрузі обмежена, але якщо ви здобудете магічну рідину, вона допоможе вам у лічені секунди відновити безцінні джерела будматеріалів. Щоб не чекати, поки поспіє пшениця, побудуйте млин. Вчасно підкріпившись і набравшись сил, робітники з радістю полагодять мости і приберуть завали на дорогах.

Періодично на вашій території будуть з'являтися гобліни і скелети, і це вже не онлайн ігри для дівчаток. Лякатися не варто, але прогнати непроханих гостей все ж доведеться, як і в першій частині гри. В іншому випадку вони зрубають усі дерева і не дозволять вам за відведений час завершити рівень. Для більшої ваги можна побудувати сторожові вежі для ще більш надійного захисту від ворогів.

Якщо раптом несподівано стемніє, розведіть багаття в спеціально відведених для цього місцях. Головне - ні на хвилину не припиняйте свою роботу! В екстрених ситуаціях можна навіть найняти людей-метеорів, щоб виконати поставлені завдання і заробити золоту медаль. Одним словом, все у ваших руках!

Розмір гри:
74.74Mb

Скріншоти гри:


скріншот гри Янки при дворе короля Артура 2 1

скріншот гри Янки при дворе короля Артура 2 2

скріншот гри Янки при дворе короля Артура 2 3