завантажити гру безкоштовно
  Зробити стартовою | Додати в обране  
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Бегалки Поиск предметов Шарики Бизнес Настольные Стрелялки Флеш версии игр

Навігація сайту
Гра Прочь из Королевства


Жанр: Бизнес
игра Прочь из Королевства

О! Нова гра аркада у якій Ви відправитеся у чарівну країну щоб допомогти Рейчел вирватися з павутини захоплюючих пригод. А так само, у грі Прочь из Королевства, будете виконувати величезну кількість забавних завдань, спробуєте помститися пряниковим варварам та будете шукати чародія Чіхуатуса, чия безмежна доброта здатна на багато що. Ось так поїдеш на відпочинок з коханою кішкою, та обов'язково хтось тобі завадить розслабитися. Наша героїня Рейчел виявилася не винятком, та потрапила не на відпочинок, а на самі справжні каторжні роботи. Благо, що атмосфера навколо казкова, а то було б зовсім сумно. Відправляйтеся слідом за дівчиною та допоможіть їй витягнути машину з болота, щоб повернутися додому цілою і неушкодженою.

А вся справа в тому, що у Рейчел є чудова брошка, яка викликала непідробний інтерес у одного злісного чаклуна. Як з'ясувалося, це елемент його магічного амулета, який йому терміново роздобути треба. Ось та загорнув він машину дівчини у казкове королівство, де йде класична боротьба між добром і злом. Ну, зі злом ви практично познайомилися, а от доброго чарівника треба розшукати. Саме він допоможе Рейчел вибратися з казкової пастки.

Перед тим як ви дістанетеся до оселі Чіхуатуса (а саме так звуть нашого доброго героя гри Прочь из Королевства), вам належить виконати масу захоплюючих завдань та прогнати настирливих варварів з території королівства. Тільки поводьтеся пристойно, а то, приміром, новоспечена сніжна королева може прийняти вас за порушників спокою та запроторити у крижану в'язницю.

Найголовніше завдання відновити барвисті села і забезпечити місцевих жителів затишними будинками. Зводите землянки та пряникові будиночки та по можливості покращуйте їх, щоб збільшити дохід та витратити його на досягнення заповітної мети. Щоб забезпечити себе необхідною кількістю будматеріалів і продуктів харчування, побудуйте лісопилки та споруди, якими славляться ігри ферма безплатно.

Збирайте магічні кулі. Вони проженуть непрошених гостей та дозволять з честю та гідністю завершити розпочатий рівень. Однак, не варто розслаблятися. За часом теж рекомендуємо постежити. А якщо пам'ять підведе та поточні завдання просто вилетять у вас з голови, загляньте у журнал. Ласкаво вже поспішає до вас на допомогу!

Розмір гри:
211.83Mb

Скріншоти гри:


скріншот гри Прочь из Королевства 1

скріншот гри Прочь из Королевства 2

скріншот гри Прочь из Королевства 3