завантажити гру безкоштовно
  Зробити стартовою | Додати в обране  
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Бегалки Поиск предметов Шарики Бизнес Настольные Стрелялки Флеш версии игр

Навігація сайту
Гра Именем Короля 3. Коллекционное издание


Жанр: Бизнес
игра Именем Короля 3. Коллекционное издание

Вітрильний корабель Королівського флоту "Острівляндія" наткнувся на приголомшливі тропічні острови та бухти у Південному океані, які, як потім виявилося, нічийні. Ось, і захотів король приєднати ці землі до свого королівства, але для цього йому потрібно домовитися з місцевим населенням - туземцями. Дикуни практично згодні стати підданими Його Величності, але за однієї умови: на цих островах необхідно побудувати нові будинки, ну прмо як в Майнкрафт, відновити старі мости та звести розкішні сади.

Король такій умові дуже зрадів, але тільки у його королівстві не знайшовся розумний та рішучий містобудівник, який міг би очолити цю благородну місію і допомогти Його Величності у цій новій грі "Именем Короля 3" збільшити кількість земель. Ну і за правилами гри, вся відповідальність лягає на ваші плечі. І ніяк не можна підвести короновану особу, яка готова щедро винагородити вас.

Супроводжувати вас буде мудрий радник короля Седрік, який не тільки складатиме вам компанію в цій цікавій подорожі, а й цінними порадами допоможе, якщо буде потрібно. На початку гри особливих труднощів не передбачається, і ви зможете легко оцінити ситуацію та потренуватися у будівництві маленьких хатин.

Але з кожним рівнем гри Именем Короля 3. Коллекционное издание кількість завдань збільшуватиметься. І податки треба буде зібрати, і будівлі поліпшити, і багато ще чого такого зробити. А часу на все це буде відведено ой як мало! Але вже якщо ви досягнете мети за наданий час, тоді 3 зірки та почесні звання опиняться у вашій кишені! Щоб побудувати будинки і будівлі, майже як у майнкрафт грі, вам знадобляться ресурси: деревина, їжа, золото та робоча сила. Деревину можна буде видобувати не тільки в околицях, а й на лісопилці.

Кожне житло буде приносити гроші у вашу казну. На ці зароблені гроші у вас буде можливість купити їжу на ринку, який, до речі, так само треба буде збудувати. Крім того, бажані монети та ресурси їжі сприятимуть вам домовитися з жадібними піратами та ненажерами, які перегороджують шлях до життєво важливих об'єктів. Ласкаво просимо на борт! Нудно вам точно не буде!

Розмір гри:
251.61Mb

Скріншоти гри:


скріншот гри Именем Короля 3. Коллекционное издание 1

скріншот гри Именем Короля 3. Коллекционное издание 2

скріншот гри Именем Короля 3. Коллекционное издание 3