завантажити гру безкоштовно
  Зробити стартовою | Додати в обране  
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Бегалки Поиск предметов Шарики Бизнес Настольные Стрелялки Флеш версии игр

Навігація сайту
Гра Фабрика іграшок


Жанр: Бизнес
игра Фабрика іграшок

Марічка отримала від свого дядька Джой-Джоя, який вирішив відійти від справ, невелику майстерню з виробництва іграшок. Разом з бізнесом він передав їй і клієнтів - оленів Діда Мороза, які разом з ельфами доставляють різдвяні подарунки по всьому світу, виконуючи функції менеджерів та логістів величезної різдвяної корпорації. Але Марічка завжди мріяла мати кафе, й займатися одними іграшками їй було нудно, тому вона придумала новий бізнес - кафе на фабриці іграшок!

Дуже зайняті і неймовірно ділові рогаті менеджери приїжджають в кафе на крутих мотоциклах, привозячи з собою ельфів-пасажирів. У оленів є замовлення на іграшки, а у ельфів - невгамовний апетит, і Марічка повинна постаратися задовольнити запити обох категорій клієнтів.

На старому обладнанні Джой-Джоя сильно не розвернешся, тому асортимент випущених іграшок спочатку обмежується конячками-гойдалками і плюшевими кошенятами. Але олені непогано платять, а Марічка - дівчина заповзятлива, тому фабрика швидко розвивається, збільшуючи кількість товарів, що випускаються. Виконуйте замовлення, не доводячи клієнтів до кипіння довгим очікуванням, і ви отримаєте не тільки заслужену нагороду, а й непогані чайові!

Геймплей гри Фабрика іграшок: Ельфи, яких привозять олені, досить різноманітні. Це і молоді вгодовані здоровані, і старенькі бабусі, і модні навшпиньки, але всіх їх об'єднує спільна риса - вони обожнюють смачно поїсти! Гамбургери, хот-доги, пончики, цукерки, коктейлі - було б що покласти до рота, а ельфу більшого й не треба! Маленькі ненажери готові добре заплатити за частування та обожнюють музику, тому не забувайте виконувати їхні замовлення і вчасно випускати на сцену свого кафе музикантів, під час виступу яких середня вартість чеку помітно збільшується!

Рок-н-рол, олені-рокери, ельфи-гурмани та безліч інших забавних речей, так само, як і в грі Ялинки 1914, заразять вас веселим різдвяним настроєм з першого рівня!

Розмір гри:
133.95Mb

Скріншоти гри:


скріншот гри Фабрика іграшок 1

скріншот гри Фабрика іграшок 2

скріншот гри Фабрика іграшок 3