завантажити гру безкоштовно
  Зробити стартовою | Додати в обране  
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Бегалки Поиск предметов Шарики Бизнес Настольные Стрелялки Флеш версии игр

Навігація сайту
Гра Володар погоди - Вперед, за принцесою! Колекційне видання


Жанр: Бизнес
игра Володар погоди - Вперед, за принцесою! Колекційне видання

Після нищівної і абсолютної перемоги над дядьком, яку молодий принц Вікторіан виборов за трон своїх предків, молодий король мудро і справедливо правил Флейвіндом. Однак, дуже скоро тиха і розмірене життя стала втомлювати непосидючого монарха, тому він з радістю відгукнувся на запрошення відправитися в Лорейн, країну фей, щоб врятувати принцесу Олівію і весь її народ від загадкового чаклунства, радикально змінив клімат колись процвітаючої держави. До того ж, Олівія, за розповідями, була непогана була, а молодому королю вже прийшла пора вибирати супутницю життя!

Повернувшись після довгої морської подорожі в Лорейн, Вікторіан побачив масштаб трагедії: ліси і поля перетворилися на болота та пустелі, на колись квітучих луках квакали жаби, а по дорогах шастали гобліни та інші огидні створення. Це був справжній виклик для повелителя стихій, і Вікторіан прийняв його!

Для того, щоб впоратися з випадають на його частку небезпеками і завданнями, герой, в першу чергу, повинен думати про ресурсах і стратегії. Їду і будматеріали для утримання робітників і відновлення руйнувань завжди можна знайти поблизу, а завдяки керованим стихіям ви не будете відчувати них нестачі. До того ж, завдяки розвиненим технологіям, ви можете побудувати різні переробні споруди, багаторазово збільшують віддачу від ресурсів.

Унікальні магічні артефакти, які ви знайдете під час подорожі, як і в іграх эквестрия дуже знадобляться при виконанні деяких завдань, проте вам доведеться проявити мудрість і поміркованість - з собою ви можете взяти не більше трьох артефактів одночасно!

Вам належить виконати порятунок принцеси, пошуки загадкового лиходія і нескінченна низка небезпечних, але захоплюючих завдань роблять нову подорож Вікторіана справжньою знахідкою для всіх любителів стратегій, тому не втрачайте часу та приєднуйтесь до цієї дивовижної пригоди!

Розмір гри:
710.74Mb

Скріншоти гри:


скріншот гри Володар погоди - Вперед, за принцесою! Колекційне видання 1

скріншот гри Володар погоди - Вперед, за принцесою! Колекційне видання 2

скріншот гри Володар погоди - Вперед, за принцесою! Колекційне видання 3