завантажити гру безкоштовно
  Зробити стартовою | Додати в обране  
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Бегалки Поиск предметов Шарики Бизнес Настольные Стрелялки Флеш версии игр

Навігація сайту
Гра Land Grabbers


Жанр: Бегалки
игра Land Grabbers

Якщо ви любите грати в стратегії і сумуєте за новими битвами, сутичками, облогою та іншими середньовічними забавами, то саме час згадати свої навички полководця!

У цій грі вас чекають 45 незабутніх і різноманітних рівня, які відрізняються бойовими завданнями, ландшафтами та наявними у вашому розпорядженні стартовими ресурсами. Починаючи з одного замку, вам необхідно перемогти всіх суперників на карті, при цьому стратегія й тактика війни в цій грі цінуються однаково високо.

Кожен замок здатний захистити певну кількість військ. Щоб збільшити місткість, необхідно покращувати їх, а це вимагає не тільки часу, а й людських ресурсів: за кожне збільшення доведеться віддати половину гарнізону. Саме цей момент ворог може використовувати для нападу, тому не забувайте про своєчасне підкріплення з інших плацдармів! Як і в большінтсве ігор стратегій на Juegos de Estrategia, за раз ви можете відправити в дорогу половину війська з одного замку, але якщо одночасно висунути своїх солдатів з декількох Фортеця, то ця хвиля може змести кого завгодно!

Крім звичайних замків, в яких відсиджується і множиться піхота, у вашому розпорядженні будуть і інші види фортифікацій. На стайні ви можете зібрати ударний загін кінноти, яка переміщається по карті з блискавичною швидкістю, а магічна вежа здатна відстрілювати нападників на далеких підступах, так, що на підступах не залишиться навіть доходяги!

Кожен рівень можна пройти кілька разів, збільшуючи складність і отримуючи за це все більше магічних кристалів, які можна витратити на поліпшення характеристик свого війська. Крім того, у вашому розпорядженні будуть могутні артефакти, здатні принести чимало бід противнику.

Випробуйте себе в боях, заробляйте нагороди, воюйте в пустелі, Арктиці і навіть на Місяці - війна може бути досить захоплюючою справою, якщо відбувається на екрані і дарує величезне задоволення!

Розмір гри:
172.92Mb

Скріншоти гри:


скріншот гри Land Grabbers 1

скріншот гри Land Grabbers 2

скріншот гри Land Grabbers 3