завантажити гру безкоштовно
  Зробити стартовою | Додати в обране  
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Бегалки Поиск предметов Шарики Бизнес Настольные Стрелялки Флеш версии игр

Навігація сайту
Гра MouseCraft - Мишача лабораторія


Жанр: Бегалки
игра MouseCraft - Мишача лабораторія

Довгий час професорський кіт Шредінгер працював над винаходом машини, керованої мишами. Він віддав не тільки сили і вільний час на численні дослідження, але і витратив усі свої заощадження. Але, як це часто буває в науці, необхідний новий погляд з боку, поштовх, новий підхід. Допоможіть вченому повірити в себе і довести всьому науковому співтовариству, що він має право називатися вченим і його праці не були марними.

Тепер MouseCraft - це ваша лабораторія. Озирніться - піддослідні, майданчик для експериментів, матеріали для дослідів. Вам довірили провести дослідження - не підведемо! Спочатку спробуйте більш просте рішення: кілька дерев'яних блоків і невеликий лабіринт, як в іграх Minecraft на MinecraftGames.co.uk з мінімальною кількістю елементів. Незабаром від дерев'яних блоків можна буде перейти до гумових, електричним і вибухає. Ваше головне завдання - допомогти маленьким мишам дістатися до ласого шматочка сиру, незважаючи на перешкоди. Але спочатку необхідно зробити кілька розрахунків: визначити висотку блоку, траєкторію шляху і розрахувати шанси кожного мишеняти на проходження рівня - чи зможе він дістатися до мети і зібрати кристали.

З кожним новим етапом завдання ускладнюється, а тупиків стає більше. Додаються і перешкоди у вигляді крисоідов, небезпечних блоків і всіляких зовнішніх факторів. Пам'ятайте, що ви завжди можете відмотати експеримент або ж його призупинити, щоб встигнути виконати кілька дій. З крисоідамі теж необхідно бути напоготові і не допустити того, щоб вони зустрілися з мишенятами. А ось тут у вас кілька варіантів: ви можете направити їх до обриву, до вибухає блокам або просто накрити їх чимось. Використовуйте бонуси, щоб зібрати якомога більше кристалів анима. Завдяки їм ваші експерименти будуть спонсоруватиметься, а це майбутнє для лабораторії.

Дійте усвідомлено: для початку оцініть ситуацію, можливі шляхи, підберіть блок, який дасть шанс мишенятам подолати перешкоду, і тільки тоді випускайте піддослідних. Все залежить від вас - не бійтеся експериментувати!

Розмір гри:
484.49Mb

Скріншоти гри:


скріншот гри MouseCraft - Мишача лабораторія 1

скріншот гри MouseCraft - Мишача лабораторія 2

скріншот гри MouseCraft - Мишача лабораторія 3