завантажити гру безкоштовно
  Зробити стартовою | Додати в обране  
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Бегалки Поиск предметов Шарики Бизнес Настольные Стрелялки Флеш версии игр

Навігація сайту
Гра Страх на продаж: В'язні кіноекрану


Жанр: Поиск предметов
игра Страх на продаж: В'язні кіноекрану

Моловідома вам Лілі Томпсон, наречена вашого колеги в редакції журналу "Страх на продаж", призначила вам зустріч біля старого кінотеатру. Та не випадково. Вона була впевнена, що її наречений Адам Райт пропав саме тут, на закритому показі в цьому кінотеатрі. Два тижні тому він прийшов на фільм за запрошенням квитку, і з тих пір його ніхто не бачив. Поліція безсила, Лілі в розпачі. Її остання надія - ви. Пора втрутитися в події і провести власне незалежне розслідування!

Але це ще не все. Пару днів назад Лілі і сама отримала таке ж запрошення, як і Адам. Гучно анонсований фільм Lego Movie ось-ось почнеться, але дівчина з жахом думає про те, щоб переступити поріг цього закладу. А ось ви зовсім не проти. Можливо, це єдиний шанс з'ясувати, що трапилося з вашим другом. Беріть запрошення Лілі і проходите до кас: хтось в чорному приймає гостей. Але що таке? Похмура фігура не має наміру вас пропускати всередину: "Це не ваш квиток. Ви - не та дівчина, про яку він весь час говорить ... Ідіть звідси негайно!" На ваших очах квиток згорів дотла в довгих пальцях незнайомця, а на вхід в зал для глядачів опустилася ковані грати. Ні дати ні взяти якийсь фільм жахів. Але вас не злякати дешевими спецефектами!

Вирішуйте головоломні завдання, шукайте предмети за списком, проходьте міні ігри і не йдіть далеко від кінотеатру. Ваше завдання - дослідити всі навколо будівлі і знайти зачіпки, які просунуть вас в розслідуванні. Пошук предметів, які в списку виділені зеленим кольором, зажадає додаткових дій. Так, дзеркало потрібно зібрати по частинах - воно розбите. Африканська маска лежить в сейфі - відкрийте його ключем. За конюшиною варто заглянути на верхню полицю.

Обирайте комфортний рівень складності: легкий, середній, складний або настроюється - і приступайте до гри. Ви готові подолати всі перепони, щоб розгадати таємницю занедбаного кінотеатру? Тоді вперед!

Розмір гри:
675.74Mb

Скріншоти гри:


скріншот гри Страх на продаж: В'язні кіноекрану 1

скріншот гри Страх на продаж: В'язні кіноекрану 2

скріншот гри Страх на продаж: В'язні кіноекрану 3