завантажити гру безкоштовно
  Зробити стартовою | Додати в обране  
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Бегалки Поиск предметов Шарики Бизнес Настольные Стрелялки Флеш версии игр

Навігація сайту
Гра Ожилі легенди: Помста титанів. Колекційне видання


Жанр: Поиск предметов
игра Ожилі легенди: Помста титанів. Колекційне видання

Людство давно перестало вірити в богів, і боги стали занадто слабкі, щоб захищати землю. Які б зусилля не робили жителі Олімпу вберегти людей від зла, прихованого під знаменитим Парфеноном, людське цікавість все ж взяло верх. У спробах відшукати древній і легендарний Амулет часу, археологи вивільнили з-під землі щось вороже. На свободу вирвався титан, якого багато століть охороняла велика Афіна.

Освіжіть в пам'яті легенди і міфи Стародавньої Греції, прихопіть з собою карту та вирушайте туди, де вас чекають захоплюючі пригоди і несподівані зустрічі. У тому числі і з грізним титаном, який тепер вільний та хоче, щоб боги заплатили за тисячу років його страждань.

За допомогою Амулету часу вас чекають подорожі в минуле, на локаціях якого припадають пилом корисні предмети. Необхідний інвентар, який допоможе вам впоратися з поточними завданнями, ви знайдете і в наш час. Плоскогубці, мішок зі склом і інші знахідки значно полегшать вашу місію. А сувій зі списком завдань буде доступний вам в нижній частині екрана.

Щоб орієнтуватися в поточному місцезнаходженні та завжди знати, на яких локаціях вас чекають невирішені логічні головоломки, частіше заглядайте в карту. Вам належить і металошукач випробувати, і підпільний тайник відкрити, і Амулет часу зарядити. Проте самотужки вам буде важкувато, тому не відмовляйте в допомозі зустрічним персонажам, які в знак подяки з радістю допоможуть і вам.

Спробуйте себе в плавці скла, в гончарній справі та інших ремеслах. Ви не тільки отримаєте незабутнє задоволення, але і здобудете артефакти, які завадять тяжеловесному громилові прорватися на Олімп і підпорядкувати собі весь світ! Якщо потрібна додаткова допомога, скористайтеся підказкою. Однак занадто нею не захоплюйтеся, адже нагороди дістаються тільки самостійним гравцям. У будь-якому випадку непереможна Афіна та всемогутній Зевс не залишать вас в біді!

Розмір гри:
1356.13Mb

Скріншоти гри:


скріншот гри Ожилі легенди: Помста титанів. Колекційне видання 1

скріншот гри Ожилі легенди: Помста титанів. Колекційне видання 2

скріншот гри Ожилі легенди: Помста титанів. Колекційне видання 3