завантажити гру безкоштовно
  Зробити стартовою | Додати в обране  
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Бегалки Поиск предметов Шарики Бизнес Настольные Стрелялки Флеш версии игр

Навігація сайту
Гра Таємниця загубленої планети


Жанр: Поиск предметов
игра Таємниця загубленої планети

Подорожуючи по космічному простору, міжгалактичний корабель став втрачати задану траєкторію і здійснив вимушену аварійну посадку на далекій, загубленої у Всесвіті планеті. Екіпаж дивом уцілів, але сам корабель був пошкоджений. Ось тільки допомоги чекати немає від кого, і команда вирішила дослідити це незвичайне місце.

На початку їм належить вибратися з пастки, приготовленої їм системою. Під час посадки система корабля видала помилку, і всі двері були заблоковані. Вам варто розібратися в програмі і виправити неполадки. Зберіть необхідні інструменти і полагодите пристрої, відремонтуйте і запустіть вентилятор генератора, відновіть електропровід та увімкнення аварійний режим.

Після цього можна піти погуляти по незвичайній планеті. Будьте обережні, невідомо, що вас чекає попереду: дивовижні істоти, незвичайні рослини проти розуму, предмети або занедбані станції і лабораторії, лайнери і цілі міста. У будь-якому випадку все локації варто обстежувати. Звертайте увагу на підсвічені місця. Тут серед маси відволікаючих очей предметів ви знайдете підказку. А поки постарайтеся виконати завдання і поповнити запропонований список об'єктами. Зібравши всі, ви отримаєте ключ до наступного випробування, яких тут більш ніж достатньо - від головоломок-схем, зламаних механізмів і замків до лабораторних досліджень та знайомства з загадковими істотами, що населяють цю планету.

Та запам'ятайте - іншого шляху немає. Тільки пройшовши всі локації і виконавши всі завдання, ви зможете вибратися звідси та знайти відповіді на свої питання. Діяти варто обережно і послідовно. Щоб не загубитися в своїх думках і зберегти ясність розуму, заповнюйте бортовий журнал. У складній ситуації ви можете звернутися до інформації, яка в ньому зберігатися. Якщо ж ви не в змозі знайти вихід, вдамося до підказкою. Вона виведе вас з глухого кута, вказавши правильний напрям. Ось і все, інструктаж проведено, і ви готові до випробувань!

Розмір гри:
523.02Mb

Скріншоти гри:


скріншот гри Таємниця загубленої планети 1

скріншот гри Таємниця загубленої планети 2

скріншот гри Таємниця загубленої планети 3