браузерні онлайн ігри
  Зробити стартовою | Додати в обране  
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки

Навігація сайту





Lost Magic


Lost Magic (Втрачена Магія)Lost Magic (Втрачена Магія) - абсолютно безкоштовна браузерна MMORPG онлайн гра, в якій присутня бойова покрокова система, що складається з усіх сучасних тенденцій, які використовуються сьогодні розробниками онлайн ігор. Через сильний катаклізм, колишній магічним світ цієї безкоштовної online ігри повністю змінився. Після цього, велика та потужня імперія стала називатися Втрачена Магія й у ній осталися живими всього лише дві раси гуманоїдів, розбитих на дрібні Уламки. Сюжет гри Lost Magic складається з боротьби за частки магічної енергії.

Люди, що прийшли в цей таємничий світ, стикаються в протистоянні з корінним населенням, який ворогує у свою чергу між собою. Орди нечистої сили, привиди, магічні тварини та комахи, зомбі, мутанти й феї всіх мастей не даватимуть спокою героєві цієї онлайн ММОРПГ.

З самого початку Lost Magic геймеру надаються всілякі ресурси, які присутні у всіх сучасних онлайн MMORPG: одиночна гра, групові інстанси, режим PvP і навіть таблиця, що відображає рівень його талантів. Так само, присутня добре продумана система, яка веде облік всіх особистих досягнень користувача. Весь цикл сюжету супроводжують різні завдання, які час від часу повторюються, щоб посилити розвиток ігрового персонажа. Користувачі Lost Magic мають можливість збиратися в групи й об'єднуватися в так звані гільдії, займатися торгівлею, брати участь у змаганнях на Арені.

Технічна сторона, на якій розроблена браузерна мморпг гра Втрачена Магія не вимагає багато ресурсів, а бажаючі завантажити і встановити на свій комп'ютер клієнтську версію - мають і таку можливість, що значно розширює коло своїх користувачів. Світ Втрачена Магія постійно оновлюється та модернізується, що робить локації більш змістовними й цікавими.

Системні вимоги:

1. Підключення до мережі Інтернет.
2. Будь-який веб-браузер, який підтримує технологію Flash.
3. Необхідна актуальна версія Adobe Flash Player.
4. Монітор з роздільною здатністю екрану 1024x768 px і більше.

зареєструватися у грі

гра Lost Magic

безкоштовна браузерна MMORPG онлайн гра