браузерні онлайн ігри
  Зробити стартовою | Додати в обране  
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки

Навігація сайту

Granado Espada: Виклик Долі - онлайн гра


Granado Espada: Виклик Долі Granado Espada: Виклик Долі – це нова безкоштовна онлайн гра (MMO RPG), що з'єднала в собі чудову графіку, вишукану стилізовану під епоху європейської експансії в Новий Світ, з унікальною можливістю керувати трьома персонажами одночасно. Гра завоювала низку престижних нагород по всьому світу, включаючи премію за «Кращу графіком» і «Гру року» у 2006 році в Кореї, а також «Кращу зарубіжну гру КРІ 2008» на конференції розробників комп'ютерних ігор 2008 у Москві.

Ключові особливості гри Гранада Еспада:

Керуй загоном з 3-х персонажів! У «Granado Espada: Виклик Долі» ти можеш управляти 3 персонажами одночасно, міняючи склад свого загону на свій розсуд у будь-який момент часу. Тобі доступні п'ять стандартних класів персонажів - мушкетер, воїн, чародій, елементаліст та скаут, - а також до 36 унікальних ігрових найманців, готових приєднатися до твоєї команди.

Бийся за місце під сонцем! Зароби репутацію самого безстрашного завойовника, беручи участь у поєдинках в особистому та командному заліку, а також - у масштабних битвах "Місто проти Міста". Вибери свою фракцію і, б'ючись на стороні роялістів або Республіканців, бери участь у створенні історії нового світу!

Досліджуй величезний світ, буквально просочений героїчною романтикою епохи конкістадорів і золотого століття піратства. Оригінальний графічний стиль, що відображає вплив розкішної моди 17-18 століть в одязі персонажів та архітектурі міст в грі, похмурі і фантастичні підземелля, що захоплюють дух ландшафти і величні міста - все це чекає тебе в новій захоплюючій MMORPG.

Спілкуйся російською мовою! Грай на офіційному російському сервері з якісною локалізацією та цілодобовою технічною підтримкою! Спілкуйся російською та заводь знайомства із сотнями тисяч інших гравців.

Грати онлайн! (потрібна реєстрація)

Скріншоти:

Granado Espada: Виклик Долі

гра granado espada

нова безкоштовна онлайн гра