браузерні онлайн ігри
  Зробити стартовою | Додати в обране  
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки

Навігація сайту

Легенда: Спадщина Драконів (Фео-Медіант) - MMORPG гра


Легенда: Спадщина Драконів (Фео-Медіант)Легенда: Спадщина Драконів (Фео-Медіант) - це онлайн фентезі гра MMORPG, грати в яку може будь-який бажаючий, причому абсолютно безкоштовно. Потрапляючи в гру, ви опиняєтеся у світі Фео. У світі, де є дві домінуючі раси: магмари та люди. Їх ворожнеча почалася давним-давно, і протягом багатьох років ідуть постійні війни. Зареєструвавшись та почавши грати, вам доведеться примкнути до однієї з ворогуючих сторін і поринути у вир битви.

Різноманітність різних видів зброї дозволять вам підібрати найбільш підходящий варіант "розкачки" персонажа. Різні еліксири та зілля допоможуть вам у жорстоких боях і дадуть вам додаткові сили для перемоги над ворогом.

нова система бою

Для любителів поламати голови над різними головоломками в «Легенді» буде величезна безліч квестів. Велика кількість NPC (Non-Player-Character), які будуть присутні у великих містах і не тільки. Вас чекають захоплюючі завдання (і звичайно ж, нагороди за них), в яких від вас залежатиме дуже багато. Від того, як ви поведете себе у різних ситуаціях, залежить результат ваших дій. Багато квестів нелінійних, а отже вам доведеться двічі подумати, перш ніж зробити що-небудь.

Спадщина драконів онлайн

Особливості гри Легенда: Спадщина Драконів (Фео-Медіант):

Головною відмінністю "Легенди" від інших браузерних MMORPG, є нова система бою.

Всі ваші дії в бою анімовані і ви можете бачити результат своїх дій. Тепер у вас є можливість приймати участь у битвах, спостерігаючи бій на екрані свого комп'ютера, а не вчитуючись у логи.

Одяг, зброя, які ви одягаєте на свого персонажа, будуть міняти ваш зовнішній вигляд не тільки у вікні "Інформація про персонажа", але і під час бою. Для того щоб зрозуміти, хто перед вами, досить просто подивитися на супротивника.

легенда спадщина драконів безкоштовно

У грі існує три види монет:
(Мідні монети): Найменша монета в грі.
(Срібні монети): Друга за ціною монета в грі. 1 =100.
(Золоті монети): Найдорожча монета. 1 =100.

ГРАТИ ОНЛАЙН! (потрібна реєстрація)

скачати безкоштовно спадщину драконів