браузерні онлайн ігри
  Зробити стартовою | Додати в обране  
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки

Навігація сайту

Легенда: Спадщина Драконів (Фео-Прайм) - безкоштовна онлайн гра-фентезі


Легенда: Спадщина Драконів (Фео-Прайм)Легенда: Спадщина Драконів (Фео-Прайм) - безкоштовна гра яка належить до жанру фентезі онлайн MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game). Будь-який бажаючий може увійти в гру, приєднавшись до однієї з ворогуючих сторін - магмарам або людям, та поринути у шалену битву.

скачати гру спадщина драконів

Перед тим, як зробити декілька "клацань" мишею і опинитися у світі Фео, повному сутичок та пригод, захоплюючих битв, захоплюючій торгівлі та різноманітних завдань, у цьому розділі ви можете дізнатися, в чому переваги гри «Легенда: Спадщина Драконів», та чому вона популярна не тільки в Росії, але і в Європі.

легенда спадщина драконів магмари

В даній грі ви надійно захищені від ненормативної лексики та підозрілих посилань завдяки зусиллям Ордена Вартових. Крім того, у вас є можливість, при належному терпінні та наполегливості, самому вступити до лав доблесних захисників спокою. Тепер ніхто не перешкодить вам активно спілкуватися, заводити нові знайомства, знайти друзів, та, може бути, навіть кохану людину. Як правило, гравці що зустрілися на просторах Фео об'єднуються в клани і разом штурмують самі неприступні твердині та полюють на самих кровожерливих чудовиськ. Ви зможете створити своє коло спілкування, де будете обмінюватися новинами, думками, вітати один одного зі святами і дарувати дивовижні подарунки. Тим більше що «Легенда» пропонує створення подарунків, аватарів та значків кланів на замовлення, а це означає, що подаровані зображення будуть унікальними та неповторними.

Спадщина драконів в контакті

І, наостанок, варто додати, що гра знаходиться не тільки на серверах Фео-прайм, Фео-мінор та Фео-медіант. Всім відома мережа «В контакті» теж містить в собі додаток «Легенда: Спадщина Драконів». Не забудьте заглянути в нього на дозвіллі та розповісти друзям про ваше нове захоплення, адже грати дружньою компанією набагато веселіше, ніж поодинці.

ГРАТИ ОНЛАЙН! (потрібна реєстрація)

ТРЕНУВАЛЬНИЙ БІЙ (реєстрація не потрібна)