браузерні онлайн ігри
  Зробити стартовою | Додати в обране  
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки

Навігація сайту

Володар Кілець Онлайн: Облога Ліхолісся


Володар Кілець Онлайн: Облога Ліхолісся Володар Кілець Онлайн - перша та єдина в світі багатокористувацька онлайн гра по книгах Дж.Р.Р. Толкієна. Гравці зможуть поринути у дивовижний світ найвідомішого фентезійного всесвіту століття, випробувати незвичайні пригоди на просторах Середзем'я та взяти участь у війні з самим Темним Володарем Сауроном. У цьому унікальному світі кожен зможе зустрітися і поспілкуватися з легендарними героями Середзем'я, такими як хоббіт Фродо і сірий маг Гендальф, пройти небезпечним шляхом Братства Кільця та стати легендою.

Lord of the Rings онлайн

Знаменитий світ Середзем'я нарешті отримав гідну реалізацію у віртуальному просторі і готовий прийняти мільйони гравців. Дивовижні землі, про які до цього ви могли тільки читати, постануть перед вами у всій красі, і ви зможете подорожувати по них. Тут вас чекають випробування та захоплюючі пригоди. Зробіть свій перший крок у світі Середзем'я прямо зараз! Подальше залежить лише від вашого азарту й майстерності.

Якщо ви знайомі з творами Толкієна, то у вас є дивовижна можливість побачити знайомий світ очима свого персонажа. Саме ви станете повноправним мешканцем Середзем'я та безпосереднім учасником всіх подій, що відбуваються в легендарній Останній Битві з Темним Володарем Сауроном.

Ви можете відправитися в знаменитий віковічний ліс. Подорожуючи по його таємничих стежках, намагайтеся триматися подалі від повільних вод Ветлянки - річка немов притягує до себе необережних мандрівників, заманюючи їх у свої темні глибини.

Як відомо всім читачам трилогії «Володар Кілець», подорож у віковічному лісі та вздовж берегів Ветлянки являє собою одну з найбільш захоплюючих пригод у Еріадорі. Покинувши землі Забрендіі і відправившись шляхом Фродо звивистими стежками до берегів цієї річки, будьте гранично обережні і не зводьте очей з дивних тварин а також оточуючих вас дерев. Ходять чутки, що загадкові лісові істоти - і навіть зростаючі уздовж річкових берегів верби - насправді, слуги стародавнього зла. Правда, не всі мешканці віковічного лісу славляться ворожістю до мандрівників. Уважний мандрівник розгледить серед дерев будинок Тома Бомбаділа і Златенікі, однак не варто втрачати пильності - навіть ці рідкісні острівці дружелюбності і порівняльної безпеки оточені старовинним злом.

Персонажі-Ельфи можуть бути родом із земель Ліндона, Ліхолісся, Лоріена або Еделлонда.

Захоплюючий світ відкриється в знаменитих підземеллях. Тільки найвідважніші шукачі пригод зуміють розкрити похмурі секрети, зануритися у найстрашніше місце Сенишина в землях Брі, а в підземеллі Гноми з Синіх гір зможуть підвищити свою репутацію в легендарних битвах, таких як облога Форноста або битва за гору Заверть.

В онлайн грі «Володар Кілець Онлайн» ви можете зустріти також таких легендарних героїв як Арагорн, Більбо, Фродо, Гендальф і багатьох інших. Ваш шлях обов'язково перетнеться з одним із них, і ці дивовижні персонажі допоможуть вам своїми підказками та мудрими настановами.

Грати онлайн! (потрібна реєстрація)

Скріншоти:

безкоштовний володар кілець онлайн

гра володар кілець

грати володар кілець онлайн