браузерні онлайн ігри
  Зробити стартовою | Додати в обране  
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки

Навігація сайту

TimeZero (Тайм Зеро) - рольова онлайн гра


TimeZero Світ TimeZero - це планета, що пережила жахливу катастрофу. Ядерна війна спустошила землі і практично знищила цивілізацію. Численні мутанти стали серйозною перешкодою перед людством що прагне вижити. Точка Відліку - початок нової епохи. Найкраща гра нового покоління, в якому немає місця слабким та немічним.

Земля ... Квітучий сад, в якому судилося народитися Життю і де йому судилося загинути. Шелест листя, тихі сплески озер, бурхливі водоспади, спів птахів та радісний сміх дітей - все в одну мить потонуло в атомному вогні. Людство перетворило Едем в радіоактивну пустелю, підготувавши собі могилу на місці знищеної колиски.

Лише малій частині людей вдалося вижити у цій страшній війні. Війні, в якій не було переможців...

Рольова гра Тайм Зеро - тут та зараз починається історія нового світу!

Рольові ігри (РПГ) здобувають все більшу популярність. Онлайн РПГ-ігри дозволяють взаємодіяти в реальному часі з величезною кількістю інших гравців: знайомитися, об'єднуватися за інтересами або воювати між собою. Сітьові ігри діляться на платні та безкоштовні MMORPG (ігри без абонентської плати).

TimeZero - це безкоштовна MMORPG, зразок багатокористувацької рольової гри з елементами РПГ та стратегії.

Грати онлайн! (потрібна реєстрація)

Скріншоти:

гра timezero

Безкоштовна MMORPG гра

тайм зеро