браузерні онлайн ігри
  Зробити стартовою | Додати в обране  
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки

Навігація сайту

Пара Па: Місто Танців Онлайн


Пара Па: Місто Танців ОнлайнПара Па: Місто Танців – це віртуальне місто, мешканцем якого може стати будь-який користувач мережі інтернет. Разом з логіном та паролем тут видають вміння танцювати. Воно знадобиться кожному, хто готовий завантажити гру та забути свої невдалі спроби вразити когось своїми танцями. Пара Па, це шанс почати нове життя та нову танцювальну кар'єру. Головне відчувати ритм і бути готовим до експериментів, все інше зробить віртуальний герой. Стійка на голові або плавний верхній брейк? Повільні романтичні па або мигтячий хіп-хоп? Завдання гравця - вчасно натискати кнопки-стрілки і вражатися того, що вміє його персонаж.

грати пара па місто танців

Поки слово «персонаж» нічого не означає. Але варто почати грати, і у нього одразу ж з'являться конкретні та дивовижні обриси. Можна вибрати колір волосся і форму підборіддя, підібрати розмах плечей або обхват грудей, надіти строгий смокінг або костюм зеленого лося та визначитися, кого уразити сьогодні. А потім поміняти все одним кліком.

Головні визначні пам'ятки Пара Па - це десятки танцмайданчиків та клубів, в яких лунає різноманітна музика. Саме сюди стікаються мешканці міста, щоб показати себе та подивитися на інших. Коли кнопки-стрілки на клавіатурах розжарюються, люди перестають танцювати та починають базікати і дуріти. Наш сонячний мегаполіс краще місце для таких забав. Можна взяти когось за вухо, можна носити на руках або цілуватися на очах у всіх. Хулігани є в кожному місті, і для них у нас приготовані бейсбольні біти, удари в голову та жахлива комбінація «тягати за комір». Такі штуки особливо ефектно виглядають у виконання мініатюрних брюнеток.

Але погана поведінка - не головний спосіб знайти друзів у Пара Па . Це танцювальне місто і тому тут можна танцювати парами а також командами, влаштовувати змагання або сольні виступи. Магія починається в Студії, де віртуальний герой вибирає собі вчителя та танцювальний стиль. Майстер демонструє трюки, а новачок приміряє їх на себе.

Далі словами не перекажеш.

Грати онлайн! (потрібна реєстрація)

ЯК ТАНЦЮВАТИ?

1) Основними елементами управління є кнопки зі стрілками і бігунок.

2) Необхідно набрати послідовність стрілок у правильному порядку, до того моменту, поки бігунок не покинув підсвічену область шкали.

3) Коли бігунок досягає підсвіченої області - необхідно натиснути «Пробіл» якомога ближче до центру підсвіченної області.

Скріншоти:

місто пара па

гра пара па