браузерні онлайн ігри
  Зробити стартовою | Додати в обране  
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки

Навігація сайту

Територія Футболу - стратегічна онлайн гра


Територія ФутболуТериторія Футболу – це гра в жанрі футбольний менеджер. Тут вам не знадобиться майстерність удару, вміння обводити противника і гарт. Зате знадобиться стратегічне мислення, розвинена інтуїція та, звичайно, спортивний азарт. Адже на ваші плечі ляже турбота про цілий футбольний клуб!

Зареєструвавшись у грі, ви станете власником команди, що складається з 20 футболістів. Відтепер у вас є мета - вивести команду на перше місце у найпрестижніших чемпіонатах, дати спортсменам можливість насолодитися ревом натовпу і обожнюванням мільйонів фанатів.

Приготуйтеся до того, що для цього доведеться пройти довгий шлях. Ви почнете з низів - з скромного клубу з невеликого провінційного містечка. Однак, якщо ви будете терплячі, з часом у ваших руках виявиться справжня команда мрії з кваліфікованим персоналом та гравцями-зірками.

Щоб прийти до успіху, вам необхідно буде вникнути у всі тонкощі футбольного бізнесу. Продавайте та купуйте гравців, наймайте тренерів, будуйте спортивну базу і визначайте склад гравців та тактику матчу. Ви можете вигравати всілякі турніри, кубки, знаходити спонсорів для свого клубу, заробляючи гроші на будівництво власної спортивної бази і стадіону!

Особливості гри Територія Футболу:

Величезний світ та квести. На відміну від більшості футбольних менеджерів, які майже повністю складаються з табличок, графіків та звітів про матчі, «Територія футболу» - це саме територія. Великий світ з безліччю локацій, за яким можна подорожувати разом зі своєю командою, виконувати різні квести (о, цей суворий та непередбачуваний світ футбольних функціонерів!), Брати участь в турнірах різних міст та регіонів і т.д.

Грати онлайн! (потрібна реєстрація)

Скріншоти:

гра територія футболу

ігри футбол

football area