браузерні онлайн ігри
  Зробити стартовою | Додати в обране  
Головна сторінкаКазуальні ігри для ПКБраузерні ігриДемо ігриЗавантажити ігриЗручний пошук в інтернетіКонтакти
Азартні Аркадні Бродилки Для дітей Бійки Перегони Логічні Музичні Мультики Листівки Пригоди Приколи Малювалки Риболовля RPG та Стратегії Спортивні Стрілялки Пазли Для дівчаток Тести Різні Демо ігри Додатки

Навігація сайту

Трицарство - рольова гра онлайн


ТрицарствоТрицарство - це MMORPG гра, в основу якої лягли твори відомого вітчизняного письменника жанру фентезі, Юрія Нікітіна. Грати в онлайн гру «Трицарство» може будь-хто, причому абсолютно безкоштовно.

Трицарство онлайн гра

Одним з ключових відмінностей цієї онлайн гри від інших MMORPG є чітко пророблений та відомий всесвіт, створений Юрієм Нікітіним та описана ним у книгах серії «Трицарство» та інших. В ігровому світі «Трицарства» б'ються дві найбільших держави - Артанія і Куявія. Степові воїни Артанія славляться своєю відвагою та фізичною силою, а розвинена цивілізація Куяви у більшій мірі покладається на магію. Юрій Нікітін пише: «Від стародавніх авторів дійшли відомості, що задовго до виникнення Київської Русі на тих же просторах існували могутні держави: Куявія, Славія, Артанія.»

З самого запуску онлайн гра «Трицарство» наповнена цікавим змістом. Різноманітні локації, охота, професії, численні квести за участю знайомих персонажів, описаних в однойменній серії романів. Для початку гри в «Трицарство», Вам належить зареєструватися на сайті та вибрати одну з ворогуючих сторін.

Багатий контент проекту постає у відмінному графічному оформленні, здатному приємно здивувати навіть бувалого гравця.

ГРАТИ ОНЛАЙН! (потрібна реєстрація)

ТРЕНУВАЛЬНИЙ БІЙ (реєстрація не потрібна)

Скріншоти:

Трицарство гроші

грати у Трицарство

монстри Трицарства