Menu
Your Cart

Люстра лофт підвісна MSK Electric NL 3329-3 BN бронза

Люстра лофт підвісна MSK Electric NL 3329-3 BN бронза
Люстра лофт підвісна MSK Electric NL 3329-3 BN бронза
1 184 грн.
Без ПДВ: 1 184 грн.
  • Наявність: В наявності
  • Модель: 615629

Підвісні світильники лофт у вигляді сіток

Підвісні світильники в стилі лофт - відмінне рішення для оформлення інтер'єру чи екстер'єру громадських місць, житлових приміщень, кафе, ресторанів, барів.  Індустріальний стиль в дизайні інтер'єрів і різних напрямків в області декору приміщень стає все більш затребуваним і популярним.

Лофт - як ключовий напрямок для вирішення питань оснащення об'єктів цивільного та промислового будівництва освітлювальними приладами.  Лампи і світильники у вигляді сіток відмінне рішення для додання інтер'єру елегантності індустріального стилю.  Багатий вибір кольорів, як для модельного ряду фабрики MSK ELECTRIC, так і для всіх можливих опцій при індивідуальному виготовленні.

   Моделі світильників і модифікації Варіативність і можливість експериментувати в різних напрямках, дали команді MSK ELECTRIC багатий досвід роботи з формами, кольором і різноманітністю створених ескізів.  Аналізуючи новинки і тенденції моди в даному напрямку ми створюємо світильники і люстри здатні вистояти конкуренцію найгучніших брендів.  Розставляючи світлові акценти на фасаді архітектури, оформляючи кафе або ресторан з використанням підвісних світильників у вигляді сіток, ви отримуєте кращу якість.  Модифікації ламп можуть відрізняться в лінійці підвісних світильників у вигляді сіток.
Основные
Высота плафона290мм
Глубина плафона180мм
Диаметр нижнего кольца330мм
Код товараNL 3329-3
Количество ламп3
Лампочки в комплектеНет
Материал каркасаМеталл
ПроизводительMSK ELECTRIC
Размер упаковки42х42х38см
Размеры крепежной платформы120мм
СерияCamelia
Страна производительУкраина
Тип крепленияПланка
Тип светильникаЛюстра потолочная
Цвет арматуры (основания)Бронза
Гарантийный срок36
Длина провода800мм